Pomoc dla Ukrainy – Lista miejsc w regionie


Lista miejsc, gdzie można przynosić dary dla Ukraińców:

BIAŁYSTOK:

  • Centrum Aktywności Społecznej – ul. Św. Rocha 3 – czynne całą dobę
  • Polski Czerwony Krzyż – ul. Warszawska 29 – niedziela (27.02) do 15, od poniedziałku (28.02) od 7:30 do 15:30 (te godziny mogą się zmienić)
  • Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Droga” –  ul. Proletariacka 21 – dziś (niedziela) do 18.00, od jutra od 8.00 i bez ograniczeń czasowych
  • Prawo i Sprawiedliwość, biuro senatora Mariusza Gromki – ul. Stołeczna 2, od poniedziałku (28.02), godz. 9-16, także w biurach senatora w Łapach – ul. Armii Krajowej 1, poniedziałek (28.02), godz. 9-12, wtorek i piątek, godz. 9-11, środa, godz. 9-12 i w Sokółce – Plac Kościuszki 5, poniedziałek – piątek, godz. 14-17
  • Koalicja Obywatelska – ul. Malmeda 10, godz. 8-16
  • Polskie Stronnictwo Ludowe – ul. Sienkiewicza 22, od poniedziałku (28.02), godz. 8-18
  • Siedziba Komendy ZHP Chorągwi Białostockiej przy ul. Pałacowej 3/1 w Białymstoku od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.
  • budynki Urzędu Miejskiego, a także szkoły podstawowe i średnie – od poniedziałku (28.02)
  • Wydziały Politechniki Białostockiej, od poniedziałku 28.02, w godz. 8-15
  • Viking Point w Białymstoku przy ulicy Kawaleryjskiej 4/2 i Zwycięstwa 10, poniedziałek-piątek 6-20, sobota 8-15, niedziela 10-20

ŁOMŻA 

  • siedziba hufca ZHP. ul. Polowa 11a, niedziela (27.02) od 13 do 15, od poniedziałku do piątku od 16 do 18, tel. kontaktowy 730 818 816
  • Stylowe Meble Holenderskie, Antyki „Europa Meble” Łomża, ul. Plac Niepodległości 2, poniedziałek-piątek 8-18, sobota 10-15
  • Centrum Integracji Społecznej w Łomży, ul. Dworna 13, poniedziałek-piątek 8-14
  • LasCanvas, ul. Stary Rynek 11, poniedziałek-piątek 12-17
  • Restauracja Labirynt w Łomży, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 34, codziennie 8-20
  • Sklep Żabka, ul. Bema 17, poniedziałek-piątek 10-12, niedziela 11-20
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa, ul. Kazańska 1, poniedziałek-piątek 15-22, sobota-niedziela 8-22
  • Przedszkole Publiczne TWP „Pinokio”, ul. Studencka 11, poniedziałek-piątek 6:30-15

SUWAŁKI

  • Hostel Wigry, ulica Zarzecze –10:00- 15:00
  • Biuro Hufca ZHP Suwałki, ul. Zastawie 38A (Budynek Żeglarski OSiR) – poniedziałek- piątek od 8:00 do 16:00
  • Przedsiębiorstwo Handlowe Bożena Łazarowicz Ul. Lityńskiego 10 – poniedziałek- piątek 8:00-16:00
  • Szkoła Podstawowa nr 5 (sala 302) – poniedziałek- piątek 8:00-15:00
  • Parafia Bożego Ciała w Suwałkach ul. 11 listopada 6 (sala obok kancelarii parafialnej) – poniedziałek 16:00- 18:00, wtorek 16:00- 19:00, piątek 16:00-18:00
  • Suwalski Ośrodek Kultury przy ul. Noniewicza 71, pon. – pt. godz. 8:00 – 18:00
  • Dom Handlowy Wigry – piwnica, codziennie od 10:00 do 18:00

AUGUSTÓW

  • Urząd Miasta, ul Młyńska 35, poniedziałek – piątek, w godzinach 8 – 20
  • I Liceum Ogólnokształcące, ul. Śródmieście 31 ,poniedziałek – wtorek,  w godzinach 8 – 16
  • Augustowskie TBS „Kodrem” – ul. Komunalna 2, poniedziałek-piątek  w godzinach  7:00-15:00
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie, ul. Rajgrodzka 1, poniedziałek – piątek, w godzinach 8 – 16
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Augustowie, ul. Mickiewicza  1, poniedziałek – piątek, w godzinach 8 – 16
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Augustowie, ul Marii Konopnickiej 5, poniedziałek – piątek, w godzinach 8 – 16
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Augustowie, ul. Tartaczna 21, poniedziałek – piątek, w godzinach 8 – 16
  • Remiza Strażacka OSP Augustów – Lipowiec, ul. Tartaczna 27, poniedziałek – piątek, w godzinach 8.00 – 20.00
  • Hufiec ZHP Augustów, ul. Zarzecze 3A,  poniedziałek – piątek, w godzinach 8.00 – 20.00
  • Bursa Międzyszkolna w Augustowie, ul. Aleja Wyszyńskiego 3A,  poniedziałek – piątek,

LASKI

  • Green Mariusz Pogroszewski, Gabinet Weterynaryjny w Laskach, Laski 9, Zbójna, poniedziałek-piątek 8-16

ŚNIADOWO

  • Green Mariusz Pogroszewski, Gabinet Weterynaryjny w Śniadowie, ul. Rynek 17, poniedziałek-piątek 8-16

JEZIORKO

  • Szkoła Podstawowa w Jeziorku, ul. Długa 49, poniedziałek-piątek 8-15

RYDZEWO

  • Szkoła Podstawowa w Rydzewie, ul. Mazurska 22, poniedziałek-piątek 8-15

WYSOKIE MAZOWIECKIE

  • sala w tzw. starej plebanii parafii św. Jana Chrzciciela, ul. Kościelna 2, codziennie 16-19

SOKOŁY

  • salka parafialna, ul. Kościelna 2, codziennie w godz. 16-19

WYSZONKI KOŚCIELNE
(gm. Klukowo)

  • remiza OSP – codziennie od 18 do 21

CIECHANOWIEC

  • hala sportowa przy szkole podstawowej, ul. 11 listopada 5a, w dni robocze w godz. 9-17

SOKÓŁKA

  • siedziba Sokólskiego Funduszu Lokalnego, Plac Kościuszki 9/1, niedziela (27.02) w godzinach 11-14, poniedziałek (28.02) od 8
  • Starostwo Powiatowe w Sokółce, pokój nr. 20, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 18:00

CHOROSZCZ

  • Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Sienkiewicza 29, 8-20

TYKOCIN

DOBRZYNIEWO DUŻE

  • Gminne Centrum Kultury, ul. Lipowa 71, od 8:00 do 16:00
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Białostocka 23, od 8:00 do 15:00
  • Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy, od 16:00 do 18:00

MIELNIK

  • Urząd Gminy Mielnik, ul. Piaskowa 38, od pon. (28.02) 7:30-15:30

SIEMIATYCZE

  • Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach, ul. Legionów Piłsudskiego 3, I piętro – sala konferencyjna, pon. 8-16, wt.-pt. 7:30-15:30

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

na podst inf. Polskiego Radia Białystok

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy