Rolnicy. Podlasie. Nowe odcinki w telewizji wiosną

Rolnicy. Podlasie. Nowe odcinki w telewizji wiosną

 

Gienek i Andrzej, Emilka, Agnieszka i Jarosław z Bronowa, Tomek i Monika z Pokaniewa to współcześni celebryci z Podlasia.

 Zdjęcia do nowych odcinków popularnego programu nagrywanego w województwie podlaskim Rolnicy.Podlasie rozpoczną się pod koniec stycznia i będą trwały do marca.

A kiedy widzowie mogą się spodziewać się nowych odcinków na ekranie?  Z naszych informacji wynika, że pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Rolników Podlasie” będzie wyemitowany już nawet wiosną 2021 roku, dokładniej w marcu.

 Choć dokładną data emisji nie jest jeszcze znana, to serial, tak jak poprzednie sezony, oglądać będzie można w TV na Fokus TV oraz na oficjalnej stronie stacji. Tam też jak zwykle będzie można oglądać będą powtórki odcinków.

Z pewnością obejrzymy w nich Gienka i Andrzeja, choć popularność zaczęła już podlaskim gospodarzom trochę ciążyć. Ale rolnicy już ogłosili swój udział  w kolejnej serii ,,rolników” oficjalnie w mediach społecznościowych.

Cześć mamy dla was dobrą i złą wiadomość.

Dobra to jak już wiecie, na wiosnę będzie trzeci sezon

FOKUS TV
Zła wiadomość to że więcej nie możemy Wam nic powiedzieć, bo nie będzie niespodzianki ???
A wiec do zobaczenia przed telewizorami w marcu, bo już w marcu premiera nowego sezonu Rolnicy.Podlasie.
Dodam jeszcze – my też będziemy brać udział w trzecim sezonie – ogłosili Andrzej i Gienek oficjalnie.

Przeczytaj o tym:

Apel Emilki po wtargnięciu na jej podwórko i głuchych telefonach

Rolnik z Plutycz o blaskach i cieniach popularności

Ogromna oglądalność

Według , które opublikowały Wirtualne Media za Nielsen Audience Measurment, w okresie od 16 sierpnia do 27 grudnia 2020 roku średnia widownia premierowych odcinków drugiego sezonu wyniosła 855 tys. osób. Nic dziwnego, że Focus nie chce rezygnować z pokazywania przygód popularnych mieszkańców województwa podlaskiego.

Oglądalność produkcji rosła niemal z tygodnia na tydzień. Pierwszy odcinek miał 292 tys. widzów, a ostatni – aż 1,36 mln. Jednocześnie jest to najwyższa widownia pojedynczej audycji nadanej w Fokus TV-wynika z danych Wirtualnych Mediów.Także na naszym kanale Podlaskie24.pl na youtubie filmy z popularnymi rolnikami są najchętniej oglądane przez widzów.

https://www.youtube.com/channel/UCNeqLo9fbzI9_1JSMmY_V0w

My także obiecujemy odwiedzać ciekawych mieszkańców wsi z naszego województwa.

Red. OKO

Fot. Focus.TV mat.prasowe/Gienek i Andrzej Facebook

Podlaskie24.pl

4.2 5 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy