Szepietowo. Bielsk Podlaski. Olchówka. Nocne pożary domów

W jednym z budynków w Szepietowie  przy ul. Mazowieckiej zapaliło się poddasze. W środku były cztery osoby – poinformowało rano w piątek Polskie Radio Białystok.

Straty po pożarze domu przy ul. Mazowieckiej w Szepietowie są jednak tak duże, że mieszkańcy nie mogli wrócić do domu. Burmistrz zapewnił im tymczasowy lokal.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Na miejscu wciąż pracuje siedem zastępów straży.

Do pożaru doszło też po północy w Bielsku Podlaskim. W domu przy ul. Białostockiej zapalił się kominek. Ogień nie był duży, ale z powodu zadymienia mieszkańcy musieli opuścić budynek. Nikomu nic się nie stało- informują dziennikarze PRB.

Pożar w Olchówce

Podczas nocnego powrotu z realizacji zadań na granicy, żołnierze 3️⃣ dar 11 Mazurski Pułk Artylerii im gen. J. Bema zauważyli płonący dom w m. Olchówka. Po niezwłocznej ewakuacji niczego nieświadomych mieszkańców i wezwaniu służb ratowniczych, pomogli w gaszeniu pożaru. Pomimo zmęczenia, żołnierze zachowali zimną krew, i dzięki sprawnej interwencji ocalili ludzkie życie.

Dowódca Pułku, nadzorujący wykonywanie zadań związanych z obroną polskiej granicy, wyróżnił żołnierzy za ich godną naśladowania, bohaterską postawę– relacjonują żołnierze 16 Dywizji Zmechanizowanej na Facebooku.

Array

Red. OKO

Fot. 16 Dywizja Zmechanizowana Facebook

Polskie Radio Białystok

2 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy