Na DK 19 w rejonie m. Knorydy doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem

Utrudnienie na dk 19, odcinek Bielsk Podlaski – Siemiatycze

Na DK 19 w rejonie miejscowości Knorydy doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Na miejscu pracują służby.

– Na szczęście kierowca i pasażer osobowego volvo nie odnieśli poważnych obrażeń. Łoś nie przeżył poinformowała kom. Agnieszka Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim.

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.Array

Red. M.L.

Fot. arch. Podlaskie24.pl

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy