Utrudnienie na dk 19, odcinek Bielsk Podlaski – Siemiatycze
Na DK 19 w rejonie miejscowości Knorydy doszło do zderzenia auta osobowego z łosiem. Na miejscu pracują służby.
– Na szczęście kierowca i pasażer osobowego volvo nie odnieśli poważnych obrażeń. Łoś nie przeżył – poinformowała kom. Agnieszka Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim.
Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.Array
Red. M.L.
Fot. arch. Podlaskie24.pl
Podlaska Policja

