Dwa murale pojawiły się w Białymstoku, aby uczcić setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Jeden zdobi ścianę bloku przy Zwierzynieckiej, drugi kamienicę przy Ciepłej. Mural przy Zwierzynieckiej, to selfie ,,Ojców Niepodległości”: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Wincentego Witosa, Ignacego Daszyńskiego i Wojciecha Korfantego.Autorem tego dzieła, które stara się unowocześnić i przybliżyć młodzieży bohaterów […]
Nowe murale w Białymstoku
