Konfederacja Wysokie Mazowieckie: Ta ustawa to „bandycki zamach”

„Kulesze Kościelne – koniec bastionu PiS”, „Drogi PiS-ie, rolnicy z powiatu wysokomazowieckiego nigdy wam tego nie wybaczą” – między innymi takie banery zawisły na terenie powiatu wysokomazowieckiego. To odpowiedź rolników i sympatyków Konfederacji na „piątkę dla zwierząt” oraz fakt, że za zmianami w ustawie zagłosował, pochodzący ze wsi pod Czyżewem w powiecie wysokomazowieckim, senator Jacek Bogucki.

Banery atakujące senatora i PiS przygotowali rolnicy we współpracy z Klubem Konfederacji Wysokie Mazowieckie.

Senatorowie PiS dali się złamać i w antypolskim sojuszu z opozycją totalną przegłosowali właśnie w Senacie ustawę antyhodowlaną! Wiele było zapewnień, że senaccy parlamentarzyści partii rządzącej zachowają zdrowy rozsądek i staną po stronie polskiego rolnictwa. Okazało się jednak, że dołączyli do swoich kolegów z Sejmu i postanowili przyłożyć rękę do niszczenia polskiego rolnictwa. Przed głosowaniem marszałek Terlecki poinformował, że wprowadzono dyscyplinę partyjną i nakazano senatorom głosować zgodnie z linią partii, grożono karami. Zaledwie kilku senatorów zdobyło się na odwagę i miało na tyle honoru, by nie ulec tej chorej presji. Cała reszta zdradziła polską wieś i zagłosowała za likwidacją branży hodowlanej, która uderzy w całą naszą gospodarkę. Tak działają ludzie omamieni obsesją zniszczenia polskiego rolnictwa – w imię lewackiej ideologii idą ręka w rękę z PO i Lewicą. Powiedzieć #NieJesteściePrawicą to mało – to są zdrajcy polskich interesów! – mówią przedstawiciele Konfederacji.

Ta ustawa to „bandycki zamach”

Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! Niech jak najwięcej osób dowie się, co się wydarzyło w Senacie. Teraz ustawa z powrotem trafi do Sejmu wraz z poprawkami, które mają tylko odwrócić uwagę od działania na szkodę państwa. Fakt jest taki, że jesteśmy o krok od uchwalenia skandalicznej, bandyckiej ustawy, będącej zamachem na własność prywatną, wolność gospodarczą i uderzającą w całą gospodarkę – państwo straci na tym kilkanaście miliardów złotych rocznie! W dobie kryzysu to całkowite szaleństwo – podkreślają przeciwnicy „piątki dla zwierząt”.

#NaprzódPolsko!

Ostatecznie głosowanie w Sejmie odbędzie się prawdopodobnie za dwa tygodnie. Członkowie Konfederacji zapewniają, że zrobią wszystko co w ich mocy, by przepisy zostały odrzucone.

Będziemy namawiać i wywierać presję, będziemy chodzić od posła do posła. Jeśli jednak antypolska koalicja PiS-PO-Lewica pozostanie niewzruszona i przegłosuje ustawę, wówczas pozostanie już tylko prezydent Andrzej Duda. Już teraz apelujemy do niego o zawetowanie szkodliwej #PiątkaPrzeciwkoRolnikom! Tu chodzi o przyszłość wielu przedsiębiorców, pracowników, całego rolnictwa. BRONIMY POLSKIEJ WSI! #NaprzódPolsko – apelują.

 

 

Red. Marta Śliwińska

Fot. Facebook/Karol Faszczewski

Facebook/Klub Konfederacji Wysokie Mazowieckie

4.5 4 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gree

Głosowali na swoich dobrodziei, a teraz nagle źle?
Jakoś ani odrobinki nie współczuję. Powiem więcej – bardzo dobrze się stało. Bat, to jedyny sposób, aby przełożyć twardogłowemu pewne prawidłowości, a tutaj nie dość, że bat jest stosowany, to jeszcze na jakże indywidualnej, własnościowej rzyci twardogłowego.
Żywię tylko nadzieję, że twardogłowi mają pamięć lepszą, aniżeli ta, w której posiadaniu są złote rybki i z życiowej lekcji, jednak zapamięta nauczkę na „nieco” dłużej niż 12 lat.

Partnerzy