Kolędy z Białegostoku 24.12 w TVN

W Wigilię (24 grudnia) na antenie TVN, TVN7 i TVN24 będzie można obejrzeć koncert „Kolędy z Białegostoku”, nagrany w naszym mieście. W Pałacu Branickich wystąpili między innymi Ewa Farna, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Andrzej Piaseczny, Artur Gadowski i zespół Kwiat Jabłoni. Artyści zaśpiewali tradycyjne utwory w nowych aranżacjach muzycznych.

W trakcie koncertu „Kolędy z Białegostoku” w Pałacu Branickich zaśpiewali: Ewa Farna, Natalia Szroeder, Patrycja Markowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Ania Karwan, Artur Gadowski, Grzegorz Skawiński, Ania Rusowicz, Ola Gintrowska oraz zespół Kwiat Jabłoni. Nagranie zostało zrealizowane w piątek (18 grudnia), bez udziału publiczności. Wydarzenie poprowadzili Paulina Krupińska i Olivier Janiak.

Podczas Świąt Bożego Narodzenia widzowie będą mogli usłyszeć takie kolędy, jak między innymi: „Mizerna cicha”, „Wśród nocnej ciszy” czy „Przybieżeli do Betlejem”, w wykonaniach solowych i w kolaboracjach.

– Mam nadzieję, że nie tylko białostoczanie, ale także mieszkańcy innych rejonów Polski, w święta chętnie obejrzą białostocki koncert kolęd. Niech w tym wyjątkowym i trudnym czasie sprawi on wszystkim wiele radości i pomoże poczuć magię świąt – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Koncert „Kolędy z Białegostoku” będzie można obejrzeć na antenie:

 • TVN – 24 grudnia o godz. 18.00 oraz 25 grudnia o godz. 7.05,
 • TVN7 – 24 grudnia o godz. 20.00 oraz 27 grudnia o godz. 12.05,
 • TVN24 – 24 grudnia o godz. 23.00, 25 grudnia o godz. 11.30 oraz 26 grudnia o godz. 16.00,
 • TVN24BIS – 25 grudnia o godz. 9.20 i o godz. 20.00 oraz 26 grudnia o godz. 9.35.
 • ;

  Red. OKO

  Fot. Dawid Gromadzki UM w Białymstoku

  UM w Białymstoku

  0 0 votes
  Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy