Wakacje w agroturystyce na Podlasiu

Podlasie to dla wielu z nas wciąż nie odkryte tereny. Zwykle na wakacje wybieramy góry, morze albo pobliskie Mazury. Tymczasem północno – wschodnia Polska też ma wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania. Co powiedzielibyście na wakacje w Borkach koło Supraśla?

Puszcza Knyszyńska czeka tu na Was

Na przyjazd do Borek koło Supraśla powinny się zdecydować przede wszystkim osoby, które uwielbiają chodzenie po lesie. Wita Was tu bowiem Puszcza Knyszyńska. A wraz z nią przygoda w postaci oderwania się od wielkich skupisk miejskich, cisza i spokój. A jeżeli jednak w międzyczasie zatęsknicie za miastem to na dzień lub dwa da się zrobić wypad albo do Supraśla (a tam piękny klasztor prawosławny, cerkiew i Muzeum Ikon) albo do jeszcze większego Białegostoku.

Szczególnie mocno zaprasza Agroturystyka Maciejówka https://maciejowkaborki33.pl/gospodarstwo-agroturystyczne-na-podlasiu/

 

Na co możecie tu liczyć?

Goście mają do dyspozycji kilka pokojów nad karczmą albo też letniskowe domki. We wszystkich pomieszczeniach pachnie drewnem. Ale uwaga: nie ma tu Wi-Fi, więc najlepiej będą się tu czuli wszyscy, którzy chcieliby chociaż na krótko odpocząć od Internetu. Gdyby ktoś jednak koniecznie musiał wejść na jakieś strony www to gospodarze udostępnią niewielki przenośny router.

Jeżeli chodzi o posiłki można w niedziele korzystać z tutejszej karczmy albo przygotować coś sobie samodzielnie w dobrze wyposażonej kuchni. Do dyspozycji gości jest zawsze czerpana prosto ze studni woda a także herbata.

Nie trzeba martwić się o śniadanie. Bowiem przygotowywane jest ono specjalnie dla wszystkich, a przepisy inspirowane są specjałami z dalekich krajów. Na przykład możecie dostać tu dania izraelskie, hiszpańskie, francuskie. Wszystko serwowane jest z miejscowym pieczywem.

Nie ma natomiast obiadów i kolacji. Można wiec albo przygotować sobie samodzielnie albo wybrać się do któregoś z polecanych przez gospodarzy lokali.

Do dyspozycji gości są rowery. W okolicy można też postarać się o wypożyczenie kajaków, dzięki którym wybierzecie się na spływ rzeką Supraśl.

Do maciejówki w Borkach za dodatkową opłatą możecie zabrać swojego psa.

 

Red. OKO

Artykuł sponsorowany

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy