Krzysztof Jurgiel o programie PiS i opozycji

O programie rządu PiS dla wsi mówił na konferencji prasowej kandydat na europosła Krzysztof Jurgiel.

,,Zmieniliśmy system rozwoju w Polsce na zrównoważony trwały. Przygotowałem pakt dla obszarów wiejskich. To jest wykaz  zadań i działań realizowanych przez obecny rząd, i ministra rolnictwa. Chciałbym żeby Platforma albo PSL pokazało swoje opracowania czy sukcesy przez ostatnie osiem lat. Czy mają jakiś dokument? Jaki plan był realizowany. Tego nigdy nie spotkałem

Krzysztof Jurgiel wezwał do debaty szefa podlaskich struktur PO. -,,Chciałbym prosić przedstawiciela tej koalicji do publicznej debaty na temat programów dla polskiego rolnictwa, na temat stanu tego rolnictwa.

Poseł i kandydat na europosła skrytykował pomysły programowe Koalicji Obywatelskiej a szczególnie wchodzącej w skład tej koalicji Platformy Obywatelskiej.

 

,,Ciekawy jest program Twój Lekarz. Platforma mówi o poprawie dostępu a przez osiem lat rządzili i likwidowali gabinety stomatologiczne w szkołach w gminach, w powiatach ginekologiczne oddziały. Także to jest znowu pusta obietnica. (…)W trakcie ich rządów zamykano Polskę Powiatową, likwidowano urzędy pocztowe, posterunki, służbę  zdrowia. Ten ich porgram to spis obietnic i to powtarzanych przez polityków platformy. Kolejny teraz chcą wprowadzić opinię publiczną w błąd.- żeby uzyskać dodatkowe głosy , co jest nieuczciwe nawet w polityce„- powiedział startujący z drugiego miejsca listy PiS Krzysztof Jurgiel.

Wybory do Europarlamentu w niedzielę 26 maja


Red. Małgorzata Kotarska-Ołdakowska

Fot. Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy