Trzecia Droga – koalicyjny komitet wyborczy PSL i Polski 2050

– Do wyborów idziemy razem jako Trzecia Droga – Polska 2050 i Polskie Stronnictwo Ludowe – tak będzie nazywał się nasz koalicyjny komitet wyborczy – ogłosili na konferencji prasowej prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz oraz przewodniczący Polski 2050 Szymon Hołownia

– Trzecia Droga to wybór większego dobra, a nie mniejszego zła. Jest alternatywą dla tych, którzy dzisiaj rządzą i prowadzą Polskę drogą na manowce, jest alternatywą dla tych, którzy chcą prowadzić Polskę drogą na skróty, czasem prosto w przepaść. To droga pod prąd, która prowadzi do źródła – podkreślił prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.

Trzecia Droga to oferta dla wyborców zmęczonych sporem dwóch wielkich obozów.

– Trzecia Droga to jest wybór większego dobra, a nie mniejszego zła. Trzecia Droga jest alternatywą dla tych, którzy dzisiaj rządzą i prowadzą Polskę drogą na manowce, jest alternatywą dla tych, którzy chcą prowadzić Polskę drogą na skróty, czasem prosto w przepaść – podkreślił Władysław Kosiniak-Kamysz. – To nie jest droga na skróty. To droga pod prąd, która prowadzi do źródła – dodał lider PSL.

Ludzie chcą dzisiaj nadziei i polityki, która nie będzie o sile polityków, ale będzie o przywracaniu mocy obywatelom Rzeczpospolitej.

– Taką politykę będziemy chcieli w ramach Trzeciej Drogi proponować, taką politykę będziemy tworzyć i budować – wskazał Szymon Hołownia. – Trzecia droga to autentyczna droga, która prowadzi nas do czegoś innego, co było przed 2015 rokiem. Nie ma powrotu do tego, co było przed 2015 rokiem. Czasy się zmieniły, wyzwania są zupełnie inne. Musimy też zaproponować Polskę inną, niż proponuje PiS i Zjednoczona Prawica, bo nie jest to Polska, w której chcielibyśmy, by rosły nasze dzieci, to nie jest Polska bezpieczna – dodał przewodniczący Polski 2050.

Najstarsza i najmłodsza partia w Polsce stają dzisiaj razem.

– Prosimy was o zaufanie. Wszystko, co dziś przedstawiamy ma głęboki sens i jest przygotowane. Nie ma bardziej przygotowanych ludzi do wyborów, którzy mają plan, którzy mają własny pomysł na Polskę, którzy mają własny program, ludzi, którzy się różnią i to jest dobre – powiedział lider PSL. – Mamy wspólny cel: wygrać wybory, stworzyć najlepszy rząd, polepszyć jakość życia Polaków, sprawić, żeby do władzy przyszła lepsza zmiana, bo dobra się nie sprawdziła – podkreślił prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.

Red. M. L.

Fot. FB/Agnieszka Buczyńska

BIURO ZARZĄDU WOJEWÓDZKIEGO PSL W BIAŁYMSTOKU

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy