Nowy sklep fanów Jagiellonii w centrum Białegostoku

Nowy sklep fanów Jagiellonii w samym centrum Białegostoku

Noszenie barw, czy używanie gadżetów z logo największego klubu sportowego w województwie podlaskim to część sportowej kultury. W efekcie został uruchomiony JAGA FAN SHOP — sklep o dużej powierzchni, w którym znalazło się miejsce dla olbrzymiej oferty gadżetów klubowych, a także gablot z ważnymi dla klubu pamiątkami. 

Do tej pory sympatycy Jagiellonii Białystok mogli zaopatrywać się w sklepie kibica w Galerii Carrefour Zielone Wzgórza.

Nowy sklep mieści się w samym centrum Białegostoku, przy ulicy Lipowej 12.

To miejsce, gdzie można kupić wszystko, co związane z barwami klubowymi. W ofercie znajdą się klubowe szaliki, meczowe koszulki  i wiele gadżetów idealnych na prezent, jak choćby portfele, kufle na piwo. W sklepie można znaleźć także stroje i akcesoria dla maluchów, a dla starszych przygotowano akcesoria na nowy rok szkolny.

W nowej przestrzeni kibice będą mogli też kupić bilety, między innymi na ten piątkowy (19.08) z Miedź Legnica.

Wojciech Pertkiewicz, prezes Jagiellonii Białystok zaprosił wszystkich kibiców na oficjalne otwarcie, które odbędzie się w czwartek (18.08) o godz. 14.15. Na fanów białostockiego klubu będą czekały same nowości. Jagiellonia przygotowała też niespodziankę – do godz. 18 klientów będą obsługiwali piłkarze.

W sklepie z gadżetami w barwach białostockiego klubu można znaleźć także koszulki z najnowszej kolekcji strojów meczowych. Na strojach obok marek komercyjnych znajduje się m.in. logo województwa, czyli Podlaski Żubr autorstwa prof. Leona Tarasewicza.

Zarząd Województwa Podlaskiego wspiera lokalne kluby sportowe, w tym Jagiellonię. W sierpniu Klub otrzymał dofinansowanie w wysokości 550 tys. zł.

Red. M.L.

Fot. UMWP

Wrota Podlasia

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy