Wojciech Pertkiewicz nowym prezesem Jagiellonii


Wojciech Pertkiewicz zastąpi na tym stanowisku Agnieszkę Syczewską, która pełniła obowiązki prezesa od 15 lipca. Nowy szef Jagiellonii w latach 2012-2019 był prezesem Arki Gdynia. Za jego kadencji klub z Pomorza wywalczył Puchar Polski, a także dwa Superpuchary Polski.

– Sam fakt „transferu” do klubu z Ekstraklasy jest dla mnie zaszczytem. Zanim jednak przeprowadzę się do Białegostoku, muszę zamknąć kilka tematów biznesowych i zawodowych, dlatego formalnie funkcję prezesa zacznę pełnić od 1 lutego. Wspólnie z Radą Nadzorczą nakreśliliśmy kierunek zmian, w którym powinien podążać klub. Doszło już do roszady na stanowisku trenera, druga nastąpiła w gabinecie prezesa. Będą kolejne, ale jeszcze je zakomunikujemy w przyszłości. Wspólnie z Agnieszką Syczewską, która zna klub od podszewki, będziemy mocno analizowali, co da się zrobić, aby wykorzystać potencjał drzemiący w klubie, który jest projektem społecznym – mówi nowy prezes Jagiellonii.

Agnieszka Syczewska pozostanie w zarządzie, w którym będzie wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym. Nowym dyrektorem ds. marketingu został natomiast Adrian Molski-Strzałkowski.

 

Red. OKO

Fot. Jagiellonia.pl

Jagiellonia.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy