Przedpremierowy pokaz filmu „U Pana Boga w Królowym Moście” – FILM

„U Pana Boga w Królowym Moście” to produkcja na którą z niecierpliwością czeka wielu miłośników filmów Jacka Bromskiego

Oficjalna premiera filmu zaplanowana jest dopiero na 25 października, ale film można już było obejrzeć podlaskich miejscowościach, w których nagrywane były sceny. 12 maja taką okazję mieli mieszkańcy Tykocina, 13 maja mieszkańcy Supraśla, a 14 maja mieszkańcy Brańska.

Na widowni w Domu Ludowym w Supraślu było wiele osób, które statystowały w filmie. Po projekcji odbyło się spotkanie z reżyserem oraz z aktorami. Rozmowę z reżyserem przeprowadził krytyk filmowy dr Mikołaj Mirowski.

Jak widownia przyjęła film? Zobaczcie naszą relację 👇

Zdjęcia do filmu „U Pana Boga w Królowym Moście” rozpoczęły się niecałe dwa lata temu. Ekipa filmowa odwiedziła kilka miejsc w naszym regionie, w tym Tykocin, Supraśl, Sokółkę i Białystok. Zdjęcia trwały przez kilka miesięcy, do końca stycznia 2023 r. Pierwotnie film miał wejść do kin kilka miesięcy temu, a emisja serialu telewizyjnego miała rozpocząć się w grudniu ubiegłego roku. Ostatecznie oficjalna premiera czwartej części kultowej serii kręconej na Podlasiu zaplanowana jest na 25 października. Telewizja Polska emisję serialu ma rozpocząć w grudniu br.

 

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska/Podlaskie24.pl

5 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy