Amerykański autobus kupili uczniowie ZSOiZ w Mońkach

Najpierw ślubowanie 252 nowych uczniów klas pierwszych, a później przemarsz i… otrzęsiny. Ale najważniejszym bohaterem dnia był zabytkowy autobus z USA.

Został kupiony w Maryland za kwotę 5500 złotych.

 Wspaniała inicjatywa młodzieży, właśnie znalazła swój finał. Udało się. Mamy to!– cieszyli się uczniowie ZSOiZ w Mońkach.

Na pierwszy przejazd nasi uczniowie zaprosili najhojniejszych darczyńców oraz przedstawicieli mediów

Gdy uda nam się dopiąć wszelkich formalności, zapraszamy wszystkich na kolejne przejazdy. Będzie służył szkole na wyjazdy, wycieczki, akcje charytatywne. Pomysłów mamy mnóstwo- zapowiadają uczniowie.

Autobus ma być wykorzystywany na potrzeby transportowe Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, ale też posłuży promocji Szkoły, Moniek i Powiatu Monieckiego. Będzie wykorzystywany do licznych eventów, pokazów, akcji społecznych czy inscenizacji.

Autorami tego pomysłu są uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, a w jego realizacji pomaga Rada Rodziców oraz dyrekcja Szkoły i nauczyciele.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc. Bez Was by się nam nie udało !- podsumowali akcję uczniowie z Moniek.

Pełna lista darczyńców – https://zrzutka.pl/kzghvp

Red. OKO

Fot. ZSOiZ w Mońkach

ZSOiZ w Mońkach

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy