Białystok. Kibice nie wpuszczeni na mecz Jagiellonii

Białystok. Kibice nie wpuszczeni na mecz

Na stadionie miejskim w Białymstoku przy ulicy Wiosennej  rozegrano towarzyski mecz Jagiellonia Białystok: Atlantas Kłajpeda.  Większość kibiców nie dostała się jednak na stadion  i nie oglądała meczu. Nie wpuszczono ich . Wpuszczono tylko 900 osób z około dwóch tysięcy chętnych do obejrzenia tego meczu.

Klub Jagiellonia Białystok nie zgłosił tego meczu jako wydarzenie masowe. W związku z tym organizatorzy mogli wpuścić na mecz mniej niż tysiąc osób. Zgłoszenie wydarzenia jako masowe wiąże się z większymi kosztami organizacji imprezy.

Zdenerwowani kibice zaczęli głośno protestować i nie kryli niezadowolenia. Krzyczęli między innymi: ,,piłka nożna dla kibiców”.

Klub przeprasza

Jagiellonia wydała oświadczenie:

„Jest nam niezmiernie przykro, że część kibiców nie mogła wejść na stadion. Tę sytuację traktujemy jako nauczkę na przyszłość. Wszystkich, którzy w sobotę, 13 lipca nie zdołali wejść na trybuny chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację.

Osoby, które nie zostały wpuszczone na teren stadionu prosimy o kontakt z nami na adres mailowy marketing@jagiellonia.pl. Zrobimy wszystko, aby zrekompensować dzisiejszą sytuację.”

,,Biorąc pod uwagę ostatnie lata i ostatnie sparingi przedsezonowe widownia nie przekracza 500 osób, dlatego też przygotowując się do dzisiejszego wydarzenia prognozowaliśmy podobną frekwencję „- wyjaśniała  sytuacje wiceprezes Jagiellonii Białystok Agnieszka Syczewska.

Humor kibiców poprawił nieco wynik sparingowego meczu. Jagiellonia wygrała go 3:0. Szkoda, że nie wszyscy mogli to oglądać.

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl/Facebook

Jagiellonia.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy