Bielsk Podlaski. Kradła towar, chowając go do dziecięcego wózka.

Bielscy policjanci otrzymali informację o młodej kobiecie, która ukradła w sklepie elektronarzędzia i materiały budowlane. Kobieta kradła towar, chowając go do dziecięcego wózka. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została wyceniona na kwotę ponad 800 złotych. W ustaleniu sprawczyni pomocne okazało się nagranie z monitoringu sklepowego. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Wczoraj, bielscy policjanci otrzymali informację o kradzieży elektronarzędzi i materiałów budowalnych, do której doszło na początku sierpnia w jednym ze sklepów.

Moment kradzieży został zarejestrowany na monitoringu.

Podczas analizy nagrania okazało się, że kradzieży dokonała młoda kobieta, która przyszła do sklepu z wózkiem i małym dzieckiem.

To właśnie do dziecięcego wózka kobieta schowała skradziony towar – między innymi nitownicę pneumatyczną czy palnik gazowy.

Łączna wartość skradzionego towaru została wyceniona na  ponad 800 złotych. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanej.

Okazała się nią 24-letnia bielszczanka. Mundurowi odzyskali również skradzione przedmioty. Za kradzież cudzej rzeczy w kodeksie karnym przewidziana jest kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Red. OKO

Fot. KPP w Bielsku Podlaskim

Podaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy