Bielsk Podlaski. Skręty z marihuany w aucie 18-latka

SKRĘTY Z MARIHUANĄ W AUCIE 18-LATKA

Bielscy policjanci na jednej z bielskich ulic zatrzymali do kontroli BMW. Kierowca w schowku ukrywał skręty z marihuaną. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna udzielał środki odurzające osobie małoletniej. 18- latek został zatrzymany i grozi mu teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z bielskiej patrolówki na jednej z ulic Bielska Podlaskiego zauważyli BMW, którego kierowca jechał bardzo wolno środkiem drogi.

Mundurowi postanowili sprawdzić pojazd oraz kierującego nim mężczyznę. W trakcie rozmowy z kierowcą okazało się, że jest on mocno pobudzony.

Wstępne badania na zawartość alkoholu i narkotyków dały wynik negatywny. Jednak w schowku auta funkcjonariusze znaleźli 10 skrętów.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zawierały one marihuanę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 19 gramów tego narkotyku.

Kierujący autem 18-latek został zatrzymany.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że nastolatek udzielił środki odurzające osobie małoletniej. Bielszczanin usłyszał dwa zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadania środków odurzających oraz ich udzielania osobie małoletniej.

Grozi mu do 8 lat pozbawiania wolności.

Red. OKO

Fot. KPP Bielsk Podlaski

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy