Choroszcz. Otwarcie fontann w niedzielę

Burmistrz Choroszczy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Choroszcz oraz osoby zainteresowane na niecodzienne widowisko –  na wspólne oficjalne uruchomienie kolorowych fontann na Rynku 11 Listopada! Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia (niedziela) o godz. 20:30.

 

Wspólne otwarcie choroszczańskich fontann będzie niepowtarzalną okazja, by w feerii barw obejrzeć odnowiony Rynek 11 Listopada w Choroszczy w letniej odsłonie.

 

Z odnowionego Rynku w Choroszczy od kilku miesięcy możemy się cieszyć, organizowaliśmy w tym miejscu kilka ważnych wydarzeń, m.in. Święto Niepodległości, a także 100-lecie Wyzwolenia Choroszczy, i Rynek wspaniale przeszedł te próby – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński.Do niedawna trwały tam jeszcze ostatnie prace wykończeniowe i dekoracyjne– dodaje. Teraz jednak, wraz z nadejściem wiosny i letniej pogody, Rynek będzie stopniowo ożywał i służył mieszkańcom na co dzień. Chciałbym, abyśmy wszyscy spotkali się i przed długim weekendem majowym otworzyli kolorowe fontanny. Docelowo będą one upiększać naszą miejską przestrzeń, ale wierzę, że w gorące letnie dni wiele osób, a zwłaszcza dzieci znajdzie tam miejsce do dobrej zabawy.

 

Niecodzienny pokaz uruchomienia choroszczańskich fontann z pewnością zapisze się na długo w pamięci mieszkanek i mieszkańców Choroszczy. Widowisku będzie towarzyszyć dodatkowo spektakl ognia (fireshow). Zapraszamy serdecznie!

 

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

 

 

 

Red. OKO

Fot. UM w Choroszczy

UM w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy