DK 19. Wypadek w Żurobicach – dwie osoby trafiły do szpitala

Wypadek na drodze krajowej nr 19. W miejscowości Żurobice, w powiecie siemiatyckim, droga jest zablokowana.

 

„O godzinie 11.40 dostaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na DK 19 Żurobice powiat siemiatycki. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż jadąca od Białegostoku kierująca toyotą z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym. W zdarzeniu brały udział dodatkowo 2 pojazdy, które jechały za pojazdem ciężarowym. 1 osoba trafiła do szpitala” – informuje Izabela Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

 

Droga zablokowana. Objazdy drogami lokalnymi.

 

RSO:

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Samochody osobowe mogą objechać miejsce wypadku drogami lokalnymi, zaś ciężarówki mogą skorzystać z objazdu: drogą krajowa nr 66, następnie drogami wojewódzkimi nr 681 i 690 przez miejscowości Bielsk Podlaski, Brańsk, Ciechanowiec i Siemiatycze.

 

2019-11-04 12:12:00

 

Aktualizacja: godz. 12:25

 

 „Kierująca toyotą, zjechała na przeciwległy pas ruchu i odbiła się o bok ciężarówki, a następnie zaczepiła o dwa pojazdy osobowe jadące ze ciężarówką. Kierująca toyotą oraz pasażerka jednego z pojazdów osobowych przewiezione do szpitala” – informuje Izabela Kłosowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

 

Aktualizacja godz. 13:40

DK 19. Żurobice – ruch wahadłowy.

Red. M.L.

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy