DK S8. Policyjny pilotaż 8-letniego chłopca


Tym razem policjanci z białostockiej drogówki pomogli rodzicom, którzy wieźli swojego 8-letniego syna z Suwałk do szpitala do Białegostoku

Chłopiec podczas ćwiczeń akrobatycznych złamał sobie rękę. Ostatni odcinek drogi po ponad 100 kilometrowej podróży małżeństwo z dzieckiem pilotowane było przez funkcjonariuszy. 

W niedzielny wieczór tuż przed 20 policjanci z białostockiej drogówki na krajowej ósemce w okolicach Sielachowskich zatrzymali do kontroli hyundaia, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. Z rozmowy wynikało, że mężczyzna musi szybko dojechać do szpitala. Powodem tego pośpiechu był poważny uraz ręki jego syna. Kierowca przekazał policjantom, że chłopiec doznał złamania ręki podczas ćwiczeń akrobatycznych i musi jak najszybciej trafić do białostockiego szpitala. Policjanci powiadomili o sytuacji dyżurnego białostockiej komendy miejskiej i rozpoczęli pilotaż zatrzymanego hyundaia.

Funkcjonariusze umożliwili szybki przejazd ulicami miasta aż pod budynek szpitala dziecięcego. Tam 8-latek trafił pod opiekę lekarzy.

 

Red. M.L.

Fot. KMP Białystok

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy