Jagiellonia przegrywa z Legią 2:5

W sobotę (29.10) piłkarze Jagiellonii Białystok zagrali przed własną publicznością z Legią Warszawa. Nie był to mecz udany dla Jagielloni. Kibice jednak się nie nudzili.  Padło siedem goli. Piewsza bramka dla Jagi. Strzelił Marc Gual. Potem Legia w dwie minuty wyrównała i drugim golem objęła prowadzenie. Strzelił Josue.  W 40 minucie meczu piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Jagi dając wynik 3:1. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Legi a strzeliła czwartą bramkę. Strzelił Maik Nawrocki

Trzeciego gola w meczu strzelił jeszcze Josue i Legia prowadziła już 5:1.

W 77. minucie drugi gol strzelił Legii  Mateusz Kowalski z Jagiellonii Białystok.

Mecz zaczął się o  17:30. Kilka minut później kibice Jagi odpalili race. Zadymienie było na tyle duże, że mecz przerwano na 8 minut, które sędzia doliczył do pierwszej połowy spotkania. Na mecz przyjechało 16 tysięcy kibiców.