Podlaski Express Świąteczno-Noworoczny

Z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku Wyznawcom Prawosławia Życzymy Pokoju i Rodzinnego Spokoju, Zdrowia. Oby Wam się dobrze działo! 

 

Śpieszycie się żeby zdążyć ze wszystkim przed świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem? Ale zwolnijcie i zobaczcie Podlaski Express Świateczno – Noworoczny. To przegląd tego wydarzyło się w 2022 roku w Podlaskiem i nie tylko. I choć u nas czas płynie jakby nieco wolniej , to już wsiadajcie, bo odjeżdżamy !

Wydarzeniem roku jest z pewnością wybuch wojny na Ukrainie i wszystkie konsekwencje które dotknęły także Polskę: napływ uchodźców wojennych, pomoc sąsiedzka Polski dla Ukrainy i Ukraińców ale także, ceny paliw i inflacja. Bojkot rosyjskich towarów.

Regularnie pokazywaliśmy co słychać u bohaterów serii Rolnicy.Podlasie.

W lipcu zapytaliśmy mieszkańców Krakowa i turystów co wiedzą o województwa podlaskim? Odpowiedzi były naprawdę zaskakujące.

Odwiedziliśmy też księdza Wojciecha z Sokolan pasjonata ogrodów.

W sierpniu byliśmy z kamerą u pływających podlaskich krów, które potem jeszcze bardziej rozsławiła Sanah. Sprawdziliśmy jak pracuje fiter krów. We wrześniu sprawdzaliśmy za to jak wygląda Białostocka ,,wytrzeźwiałka”.

Odwiedzaliśmy targi rolnicze i ogrodnicze w Szepietowie i inne ważne imprezy w regionie a także poza nim.

Odwiedziliśmy plany filmowe,, Ślicznotki” i czwartej część kultowej serii „U Pana Boga…”tym razem w Królowym Moście.

 

Red. Małgorzata Kotarska-Ołdakowska i reporterzy Podlaskie24.pl

Fot. Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy