Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali porsche. Kierowca jechał 162 km/h

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli porsche, którego kierowca jechał 162 kilometry na godzinę. Wpadł po tym, jak wyprzedził policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło na krajowej „ósemce” w rejonie miejscowości Popiołówka. Okazało się, że za kierownicą siedział 61-latek, który został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed każdego dnia zatrzymują piratów drogowych na głównych drogach województwa podlaskiego.

Tym razem na krajowej „ósemce” zatrzymali do kontroli porsche, którego kierowca jechał z prędkością 162 kilometrów na godzinę.

Na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90  kilometrów na godzinę, chwilę wcześniej mężczyzna wyprzedził policyjny radiowóz.

I to właśnie kamera nieoznakowanego pojazdu podlaskiej grupy Speed zarejestrowała wykroczenie pirata drogowego. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia na krajowej „ósemce” w rejonie miejscowości Popiołówka.

Kierowcą pojazdu okazał się 61-latek, który został ukarany mandatem karnym, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Zobaczcie film:

Opis filmu: Po drodze jedzie samochód typu suv. Po obu stronach drogi stoją drzewa. Natomiast w oddali widać inny pojazd osobowy jadący w tym samym kierunku. Na górze i dole ekranu pojawiają się dane dotyczące nagrania i kamery – między innymi data, godzina i prędkość.

Red. OKO

Fot. Podlaska Policja

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy