Policjanci zatrzymali 7 osób pomagających w nielegalnym przekraczaniu granicy

Wczoraj policjanci zatrzymali 7 osób, w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy.

Zatrzymani to 2 ob. Polski, dwoje obywateli Ukrainy, i obywatele Szwecji, Syrii i Estonii.
Zatrzymani przewozili 21 osób.
Po północy m. Drohiczyn policjanci na punkcie kontrolnym, zatrzymali skodę którą kierował obywatel Szwecji – przewoził 4 ob. Iraku.
Ok. 00:50 w Rzędzianach policjanci na punkcie kontrolnym, zatrzymali volkswagena, w którym mężczyzna i kobieta, obywatele Ukrainy przewozili 4 ob. Iraku.
Tuż po 10 w Rzędzianach policjanci na punkcie kontrolnym, zatrzymali golfa w którym obywatel Syrii (posiadający niemiecką kartę pobytu), który przewoził 4 ob. Iraku.
Po 12 w Bielsku Podlaskim policjanci zatrzymali fiata scudo, który był oznakowany oraz oklejony jak karetka pogotowia. Dwóch obywateli Polski przewoziło 5 ob. Iraku.
Przed 15 w Treszczotki funkcjonariusze, zatrzymali renault, w którym obywatel Estonii, który przewoził 4 ob. Iraku. i 2 ob. Syrii.
Policjanci od początku trwania kryzysu zatrzymali 242 osoby w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy. W samochodach kurierów przewożonych było ponad 1000 osób.
Tylko wczoraj policjanci przekazali funkcjonariuszom SG 53 osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę. Od początku kryzysu policjanci przekazali funkcjonariuszom SG już 4195 osób.

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy