Suwałki. Śmigłowiec policyjny pomaga w poszukiwaniach 53-latka podejrzanego o zabójstwo żony

Suwałki. Śmigłowiec policyjny pomaga w poszukiwaniach 53-latka podejrzanego o zabójstwo żony

Śmigłowiec policyjny wyposażony w kamery termowizyjne pomaga w poszukiwaniach 53-latka podejrzanego o zabójstwo żony. Ciało kobiety zostało znalezione we wtorek w Suwałkach przy ulicy Bydgoskiej.

Ciało martwej kobiety z ranami postrzałowymi znaleziono we wtorek w łazience mieszkania w Suwałkach. Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Suwałkach podejrzanym o zabójstwo jest 53-letni Tadeusz Zagórski. To mąż zamordowanej.

Rzecznik prasowy prokuratury Wojciech Piktel poinformował PAP, że Sąd Rejonowy w Suwałkach wydał postanowienie o tymczasowym areszcie wobec mężczyzny. Prokuratura wystosowała w czwartek list gończy za podejrzanym.

Prokuratura Okręgowa w Suwałkach przejęła śledztwo ws. zastrzelenia kobiety

Policja poinformowała w czwartek, że w poszukiwaniach bierze udział śmigłowiec policyjny wyposażony w kamery termowizyjne. Śledztwem i poszukiwaniami kieruje wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Rzecznik prasowy podlaskiej policji podinspektor Tomasz Krupa poinformował PAP, że „jest bardzo duże zaangażowanie” policji w poszukiwania podejrzanego.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu Tadeusza Zagórskiego proszone są przez prokuraturę o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pod numer telefonu 606 800 610 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Prokuratura ostrzega, że poszukiwany może posiadać broń, dlatego prosi o zachowanie ostrożności. Mężczyzna jest wysoki, szczupły, ma ok. 195 cm wzrostu. Ma ciemną karnację oraz krótkie, ciemne włosy. Wizerunek jest dostępny na stronie KMP w Suwałkach. (PAP)

Red. OKO

Fot. Podlaska Policja X

PAP Regiony

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy