Trwają poszukiwania 17-letniego mieszkańca gminy Łomża


Policjanci poszukują zaginionego 17-letniego mieszkańca Kupisk Starych

Nastolatek ostatni raz widziany był 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie. Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o losach zaginionego policjanci proszą o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu 47 7171212 lub numerem alarmowym 112.

Od tygodnia nieustannie trwają poszukiwania zaginionego nastolatka. Mieszkaniec gminy Łomża ostatni raz widziany był w minioną środę, to jest 29 grudnia 2021 roku w Jednaczewie gdzie jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. 17-latek wyszedł z domu około godziny 10 i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci sprawdzili między innymi okolicę rodzinnej miejscowości 17-latka, miejsca w które mógł się udać, a także okoliczne pustostany i bunkry. Funkcjonariusze biorący udział w poszukiwaniach sprawdzili blisko 2 tysiące hektarów łąk, pól i kompleksów leśnych. Każdego dnia w poszukiwaniach brało udział przeszło 100 osób w tym funkcjonariusze jak i osoby prywatne. Działania policjantów wspierane były przez policyjne bezzałogowe statki powietrzne, a także specjalistyczne psy maintrainingowe wytresowane do wyszukiwania zapachów z Komendy Głównej Policji.

Obecnie poszukiwania prowadzone są w okolicach rzeki Narew w obrębie miejscowości Nowogród. W poszukiwaniach biorą udział ratownicy i płetwonurkowie.

Wspólnie z policjantami poszukiwania prowadzą: funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych i Grupa Ratownicza Nadzieja, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poza funkcjonariuszami i żołnierzami zaginionego szukają również osoby prywatne, którym los nastolatka nie jest obojętny.

Zaginiony to:

Jakub Szerszniew, lat 17, zam. Kupiski Stare, gmina Łomża.

Rysopis: około 175 centymetrów wzrostu; szczupły; włosy krótkie, ciemny brąz; uszy lekko odstające.

Ubrany był w czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji – pod numerem telefonu 47 717 1212 lub alarmowym 112. Policjanci sprawdzają szczegółowo każdą przekazaną informację.


Red. M.L.

Fot. KMP Łomża

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy