W Czyżewie powstaje zakład budujący kampery

W Czyżewie powstaje zakład budujący kampery – SSSE S.A. wydała kolejną decyzję o wsparciu

Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał 89 decyzję o wsparciu przedsiębiorcy Azimoo Expedition Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni – poinformowała portal Podlaskie24.pl Maria Kozakiewicz z Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Przedsiębiorca w ramach decyzji o wsparciu utworzy nowy zakład produkcyjny w miejscowości Czyżew, w woj. podlaskim i w związku z tym poniesienie nakłady
inwestycyjne w wysokości co najmniej 4 mln 200 tys. zł. oraz zatrudni 1 nowego pracownika – wyjaśnia Maria Kozakiewicz.

Dzięki otrzymanej decyzji o wsparciu Azimoo Expedition może korzystać z ulgi podatkowej przez okres 15 lat – dodaje Maria Kozakiewicz.

W nowym zakładzie Azimoo Expedition będą produkowane lekkie zabudowy z funkcją mieszkalną typu kamper (zabudowa nadwozi samochodowych i przyczep na kempingi) oraz z funkcją typu izotermy chłodnicze (wykorzystywane w transporcie specjalistycznym).

Dodatkowo, jak informuje Maria Kozakiewicz, planowane jest rozpoczęcie produkcji różnego typu wyposażenia do zabudów. Chodzi o meble, lekkie ścianki działowe oraz dokonywanie modyfikacji zabudów zgodnie z życzeniem klienta.

Celem Azimoo Expedition jest zadbać o to, aby gotowy kontener mieszkalny był jak najprecyzyjniej dopasowany do wymagań klienta – dodaje Maria Kozakiewicz.

 

 

Red. M.L.

Fot. Azzimo

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy