Wasilków. Akcja wsparcia mundurowych na granicy szybko się rozszerza

Wsparcie funkcjonariuszy Policji pełniących służbę na granicy z Białorusią!

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wasilkowie pragną przyłączyć się w akcję wsparcia funkcjonariuszy Policji pełniących ciężką i wymagającą służbę na granicy z Białorusią.

Doskonale wiemy, że nie tylko policjanci potrzebują pomocy. Jednak na granicy pracuje tak wielu funkcjonariuszy z wielu formacji, że nie jesteśmy logistycznie w stanie wesprzeć wszystkich. Wybraliśmy Policję, bo mamy kontakt do konkretnego funkcjonariusza, stojącego w pierwszej linii przed granicą i od niego wiemy o zaistniałych potrzebach i z nim będziemy kontaktować się w celu realizacji wsparcia. Musimy mierzyć siły na zamiary. To jest nasza „cegiełka”, a nie kompleksowe wsparcie obrońców granic. Wsparcie jest dobrowolne.

https://zrzutka.pl/ebud2j Tu jest dwudniowa zrzutka, za którą zakupione zostaną rzeczy, które chcielibyśmy przekazać policjantom: kubki termiczne, kawa, herbata, cukier, suchy prowiant itp.

2. Zapraszamy do zbiórki fizycznej – zbieramy: kubki termiczne (oczywiście nieużywane), kawę, herbatę, cukier, napoje energetyczne, batoniki, kabanosy (suchy prowiant). Wymienione wyżej rzeczy można dostarczyć do remizy OSP w Wasilkowie pod adres Wasilków ul. Dworna 19 w dniach 17-19 listopada w godzinach 9:00-13:00 oraz 16:00-19:00.

Zebrane i zakupione przedmioty zostaną przekazane funkcjonariuszom Policji pełniącym służbę na granicy.

Wcześniej zbiórkę zainicjowali druhowie z OSP Kuźnica i Koła Gospodyń Wiejskich.

Strażacy OSP i Koła Gospodyń Wiejskich dla strzegących granicy

Red. OKO

Fot. OSP Kuźnica

OSP Wasilków

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy