Białystok. Po śmiertelnym wypadku jadącego na hulajnodze, policja wciąż szuka pieszego i świadków

Policja wciąż poszukuje mężczyzny – uczestnika zderzenia z 68-latkiem kierującym hulajnogą elektryczną, do którego doszło trzy tygodnie temu w Białymstoku

Kierujący hulajnogą po upadku zmarł. Prokuratura czeka na pełną opinię z zakresu medycyny sądowej dotyczącą przyczyn zgonu.

Wypadek miał miejsce 2 listopada przed południem przy ul. Hallera w Białymstoku. Podlaska podawała wtedy krótko, że doszło tam do potrącenia pieszego przez osobę kierującą elektryczną hulajnogą; wszystko działo się na chodniku. „Pieszy oddalił się z miejsca. Niestety, kierujący hulajnogą 68-latek, mimo reanimacji, nie przeżył” – podała wtedy policja.

 

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa Białystok-Północ. Jej szef Michał Toruński powiedział w czwartek PAP, że wszczęte śledztwo dotyczy wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. „Została przeprowadzona sekcja zwłok, natomiast nie mamy jeszcze pisemnej opinii z tej sekcji. Sekcja wykaże, jaka była przyczyna śmierci tego człowieka” – dodał.

 

Policja wciąż poszukuje „uczestnika zdarzenia”, czyli pieszego oraz ewentualnych świadków tego wypadku. Prosi o kontakt pod numerem alarmowym 112, II komisariatem policji w Białymstoku lub najbliższą jednostką policji.(PAP)

Red. M.L.

Fot. Podlaska Policja

PAP Regiony

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy