DK19. Tragiczny wypadek między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami – nie żyje małe dziecko

Małe dziecko zginęło w wypadku na DK 19 Bielsk Podlaski-Siemiatycze

Ok. 3,5-roczne dziecko podróżujące z matką poniosło śmierć w wypadku, do którego doszło w środę (1.02) wieczorem na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Kolonia Boćki / Dziecinne, między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami. Zderzyły się tam trzy samochody. Droga jest zablokowana.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że kierująca samochodem marki lexus z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie jej auto zderzyło się z citroenem, a potem jeszcze z chryslerem. Jeden z tych samochodów był dostawczy. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by uwolnić zakleszczonego w środku kierowcę.

W wypadku zginęło dziecko w wieku ok. 3,5 roku, dwie osoby trafiły do szpitala – wynika z informacji podanych przez straż pożarną i policję.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia” – poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Jak szacują drogowcy – utrudnienia mogą potrwać do godziny ok. 23:00. Policjanci kierują auta ciężarowe w Bielsku Podlaskim na drogę krajową nr 66 w kierunku Kleszczel, a potem na wojewódzką nr 693 do Siemiatycz. Natomiast w Siemiatyczach policjanci kierują ciężarówki na drogę wojewódzką nr 690 w kierunku Ciechanowca, a następnie na krajową nr 63 do Zambrowa.

Samochody osobowe korzystają z objazdów drogami lokalnymi. (PAP)

Array

Red. M.L.

Fot. KW PSP w Białymstoku

GDDKiA / Podlaska Policja / PAP Regiony / KW PSP Białystok

2.7 6 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy