Na trasie Białystok – Augustów zginął motocyklista

Motocyklista zginął na trasie Białystok – Augustów. Są utrudnienia na dk8

Motocyklista zginął w wypadku, do którego w czwartek po południu doszło na drodze krajowej nr 8 Białystok – Augustów w Rybnikach – podała podlaska policja. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło, gdy kierująca citroenem kobieta skręcała z kierunku miejscowości Rybniki, a motocyklista uderzył w jej samochód – poinformowała Agnieszka Ulman z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Motocyklista zginął na miejscu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w miejscu wypadku obowiązują objazdy, a utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Kierowcy jadący w stronę Korycina i dalej Augustowa powinni jechać drogą krajową nr 19 do Sokółki, a jadący od Korycina drogą wojewódzką 671 Janów – Sokółka.(PAP)

 

Aktualizacja: W wypadku na DK8 zginął ksiądz Sylwester Szyluk

Motocyklistą był 61-letni proboszcz parafii pw. Opatrzności Bożej w Kuźnicy. O godz. 21 wierni spotkali się w świątyni, aby odmówić różaniec w intencji księdza Sylwestra Szyluka. Kolejny różaniec odbędzie się w piątek (28.06) również o godz. 21.

„Tragiczną wiadomość obiegła nasz region [*]
Do domu Ojca odszedł po tragicznym wypadku Ks. Sylwester Szyluk 🙏
Ksiądz, który udzielił mi chrztu świętego 4 lutego 1989 roku
Niech dobry Bóg przyjmie Cię do swojego królestwa. Wynagrodzi wszelkie dobro, którego dokonałeś” – napisał w mediach społecznościowych burmistrz Dąbrowy Białostockiej Artur Gajlewicz.

 Array

Red. M. L.

Fot. Facebook Artur Gajlewicz

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy