Apel Emilki po wtargnięciu na jej podwórko i głuchych telefonach

Apel Emilki po wtargnięciu na jej podwórko

Kilka dni temu pisaliśmy o problemach, blaskach i cieniach sławy rolników z popularnego programu Focus TV Rolnicy.Podlasie. Na cienie popularności skarżył się Andrzej Onopiuk z Plutycz.

Przeczytaj i zobacz film: Kłopoty rolników z Plutycz Andrzeja i Gienka

Problemy z nadgorliwymi fanami dopadły też niestety Emilkę Korolczuk. Ktoś nachodził jej posesję. Wchodził na teren gospodarstwa bez jej zaproszenia i przyzwolenia. Zaniepokoiło to rolniczkę, która dała wyraz temu zaniepokojeniu w swoim facebookowym apelu:

Ludzie! Są Święta Bożego Narodzenia, pomimo wschodniobrzmiącego nazwiska jestem katoliczką i obchodzę święta teraz, ja mam życie prywatne, spędzam mój czas z najbliższą rodziną, kilka wolnych godzin w roku… Jak można kogoś najeżdżać, włazić jak do siebie na czyjąś posesję przy ujadających psach! Tym bardziej po pijaku, jak to miało miejsce dzisiaj ? Nasze gospodarstwa to nie jest park, do którego się idzie na spacer.

Uszanujcie tych kilka dni w roku, przestańcie jeździć przez wioskę i ciągle fotografować nasze domy ?
Przestańcie wydzwaniać i wypisywać do mnie na mój prywatny telefon o każdej porze dnia i nocy składając mi świąteczne życzenia, ja Was i tak nie znam, ani nie zapamiętam, a są Was setki, nie widzę nawet sensu… Jeżeli już ktoś ma taką potrzebę od tego jest facebook ?

Tak, wiem, zaraz znajdą się tacy mili, którzy powiedzą „jesteś osobą publiczną”, albo „chciało się wystąpić w tv to trzeba teraz nieść ten krzyż”… Otóż w programie Rolnicy wystąpiłam przypadkowo, nie było żadnego kastingu, nigdzie się nie zgłaszałam, nie miałam pojęcia ani ja, ani inni bohaterowie serialu, że program odniesie taki sukces, nie byliśmy gotowi na aż takie zainteresowanie naszymi naprawdę skromnymi osobami.
Ludzie miejcie trochę rozumu, powagi i szacunku do drugiej osoby. Pozwólcie nam spędzić ten czas w spokoju..

Niechciane głuche telefony

I jeszcze jedna z ulubionych rozrywek „fanów Emilki”… Kilka, czasem nawet kilkanaście osób wykonuje telefon jeden po drugim… Oczywiście po odebraniu milczenie i się rozłączają… 

Wiecie co? Teraz ja mam ŚWIĄTECZNĄ SUPER ZABAWĘ!  To jest lista numerów, które mnie męczyły jeden po drugim przed chwilą, pobawimy się z nimi, teraz wszyscy dzwonimy na te numery ? Wesołych Świąt Drodzy Prześladowcy!

Listy nie publikujemy, ale zdenerwowana rolniczka zamieszcza je na swoim Facebooku.

Emilka zapowiedziała też powstanie zupełnie nowego kanału z Facebooku i youtube.

Tymczasem możecie podziwiać jej na co dzień sympatyczne usposobienie także na Podlaskie24.pl:

 

 

 

 

Red. OKO

Fot. Podlaskie24.pl

Ranczo Laszki Emilia Korolczuk

3.6 10 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy