Sadzenie ziemniaków u Andrzeja i Gienka

Sadzenie ziemniaków u Andrzeja i Gienka

Andrzej i Gienek sadzą ziemniaki. Pochwalili się tymi pracami polowymi na swoim profilu. Zamieścili zdjęcia sadzarki i ciągnika.

Fani od razu zaproponowali pomoc:

,,Może mógłbym  w czymś pomóc?” ,,U nas sadzą pyry”,,Macie za mało ziemniaków”. To tylko niektóre komentarze internautów.

Andrzej i Gienek to już postacie kultowe. Ogólnopolską sławę dwóm rolnikom przyniósł program FOCUS TV Rolnicy.Podlasie. Sami gospodarze z niewielkiej wsi Plutycze pod Bielskiem Podlaskim nie kryją zaskoczenia taką popularnością. Starają się też dobrze wykorzystać swoje ,,pięć minut”. Zbierają pieniądze na maszyny rolnicze. Korzystają z pomocy fanów. Propagują charytatywne zbiórki na leczenie dzieci. Fotografują się z politykami.

Ojciec i syn zyskali sympatię widzów swoją prostolinijnością, humorem i dystansem do życia.

Zobacz FILM o sadzeniu ziemniaków i jagodowych krowach:

Odwiedzają ich fani z całej Polski. To wiąże się czasem z problemami. O nieprzywożenie alkoholu apelował już Andrzej i córka Gienka z Plutycz. Każdy z przyjeżdżających gości chciałby się po prostu napić z ulubionym rolnikiem a na to niestety nawet rolnikom z Podlasia, znanym z wytrzymałości na procentowe trunki  już nie starcza zdrowia. Za  popularność rolnicy nie chcą już płacić zdrowiem.

Dla

tego Andrzej apelował w naszym portalu o umiar i powstrzymanie się od przywożenia im wysokoprocentowych prezentów:

Red. OKO

Fot. Andrzej i Gienek Facebook / arch. Podlaskie24.pl

Andrzej i Gienek Facebook /Podlaskie24.pl

5 1 vote
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy