Wstrzymanie naboru pożyczek dla mikroprzedsiębiorców w PUP


Tymczasowe wstrzymanie naboru pożyczek dla mikroprzedsiębiorców w PUP

W związku z ogromnym zainteresowaniem pożyczkami dla mikroprzedsiębiorców Powiatowy Urząd Pracy (PUP) w Białymstoku wstrzymuje od czwartku (30.04) przyjmowanie wniosków.

– Do środy (29.04) do Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku wpłynęło aż 12,5 tys. wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy (tylko w weekend 2,5 tys). Zrealizowano około 1200 wniosków na łączną kwotę 5 577 900 zł – informuje rzeczniczka Powiatowego Urzędu Pracy Jolanta Tulkis.

W związku z ogromną liczbą złożonych wniosków, białostocki PUP wstrzymuje nabór na powyższą formę pomocy, tj. pożyczki dla mikroprzedsiębiorców. Dokumenty będą przyjmowane do środy (29.04) włącznie.

– Wstrzymanie nie oznacza zamknięcia naboru na stałe. Z chwilą zrealizowania znacznej części wniosków, które wpłynęły do PUP, nabór będzie wznowiony – uspokaja rzeczniczka PUP.

Informacja o terminie i sposobie składania wniosków będzie zamieszczona na stronie internetowej Powiatowego Urząd Pracy.

 

Red. OKO

Starostwo Powiatowe w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy