Białostockie kina Helios zapraszają na przedpremierowe pokazy

Repertuar kin Helios w Białymstoku 1-7 grudnia 2023

Nadchodzący tydzień w naszych kinach będzie zdominowany przez nowości dla najmłodszych – informuje Krystyna Czapko kierownik Kina Helios w Białymstoku.

Dzieciom niesamowitą filmową przygodę zapewnią bohaterowie trzeciej części Trolli oraz twórca imperium czekoladowego – Willy Wonka. Będzie również świąteczna wersja Kici Koci.

W weekend (2 – 3 grudnia) zachęcamy do udziału w akcji Mikołajki jak z bajki, w ramach, której odbędą się specjalne seanse poprzedzone konkursami z nagrodami, a na holu kin zostaną zorganizowane ciekawe animacje w świątecznym i nie tylko klimacie – podkreśla Krystyna Czapko.

Od 1 grudnia w repertuarze kina Helios w Galerii Alfa mocny akcent muzyczny – za sprawą transmisji dokumentu przybliżającego kulisy trasy koncertowej Beyonce – Renaissance World Tour. Wszystkie nasze filmowe – kulturalne propozycje poniżej.

W dniach 1 – 7.12. białostockie kina Helios zapraszają na przedpremierowe pokazy

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ
WONKA

premierowe pokazy:
TROLLE 3
UŚMIECH LOSU

PRZEDPREMIERA KICIA KOCIA POD CHOINKĘ: W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w wielką podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Film dostępny w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka  2 – 3 i 6 grudnia

PRZEDPREMIERA WONKA: Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.

Film dostępny w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka 6 i 7 grudnia

PREMIERA TROLLE 3: Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą!
Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Jednak BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

Film dostępny w repertuarze kin Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

PREMIERA UŚMIECH LOSU: Andrzej (Mateusz Kościukiewicz), fotografik ze Śląska, przybywa na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że ten zapisał mu w testamencie kamienny szałas oraz położone w cieniu wulkanu pole. Rozczarowany spadkiem Andrzej postanawia jak najszybciej sprzedać odziedziczoną własność i wrócić do kraju. Wcześniej jednak musi odpracować dług, który jego stryj zaciągnął u greckiego sąsiada. Plan i decyzje, które dotychczas wydawały się oczywiste, komplikują się, kiedy Andrzej poznaje Lenę (Ifigeneia Tzola). Piękna Greczynka kompletnie zawróci chłopakowi w głowie, a to, co wydarzy się wkrótce, zmieni jego spojrzenie na świat i zmusi do zadania pytania – co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze?

Film dostępny w repertuarze kin Helios Alfa
HELIOS DLA DZIECI
Mikołajki jak z bajki
specjalne seanse z konkursami
atrakcje na holu kin
2-3, 6 grudnia

Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

Listy konkursowych seansów na stronach kin:

Helios Alfa

Helios Biała

Helios Jurowiecka

HELIOS NA SCENIE
01.12. godz. 18:00
Pocałunki Klimta. O obrazach mistrza Secesji

Helios Alfa

„Pocałunek” Gustava Klimta jest podobno najczęściej reprodukowanym obrazem. Plakaty z jego wizerunkiem wiszą w akademikach całego świata, wciąż zajmując w nich pierwsze miejsce. Kubki, magnesy, notesy, długopisy – na tym wszystkim można znaleźć wizerunek tego obrazu, szczególnie jeśli odwiedza się Wiedeń.

W premierowym filmie z cyklu „Wystawa w Kinie” będziemy mogli przyjrzeć się detalom tego namalowanego prawdziwym złotem obrazu, który wisi w Belvedere Museum w Wiedniu. Poznamy też jego historię i historię samego Gustava Klimta, niedoścignionego mistrza Secesji Wiedeńskiej. Przyjrzymy się również innym obrazom tego artysty. Film ten przygotowali twórcy „Nowego Vermeera. Wystawy wszech czasów”.
Link do wydarzenia TUTAJ

HELIOS NA SCENIE

01-03.12. i 07.12.  godz. 18:00
Renaissance: a film by Beyonce

Helios Alfa

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ ukazuje przebieg trasy koncertowej RENAISSANCE WORLD TOUR, od jej powstania, przez otwarcie w Sztokholmie w Szwecji, aż po finał w Kansas City w stanie Missouri.

Opowiada o założeniach Beyoncé, jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w każdy aspekt produkcji, a także o twórczym podejściu i dążeniu do stworzenia swojego legendarnego show i opanowania do perfekcji swojego rzemiosła.

Przyjęta z niezwykłym uznaniem, trasa koncertowa Beyoncé RENAISSANCE WORLD TOUR stworzyła przestrzeń wolności i wspólnej radości dla ponad 2,7 miliona jej fanów na całym świecie.

Link do wydarzenia: TUTAJ

KINO KONESERA
04.12. godz. 18:00
The Palace
Helios Alfa

Akcja filmu jest osadzona w luksusowym szwajcarskim hotelu Gstaad Palace w czasie sylwestrowej nocy 1999 roku, kiedy to losy pracowników i gości zaczną w nieoczekiwany sposób przeplatać się ze sobą.

Zwiastun 👇

KULTURA DOSTĘPNA 07.12. godz. 18:00
Teściowie 2
cena biletu 12,90

Helios Alfa, Biała, Jurowiecka

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. „Teściowie 2″ to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu „Teściowie”.

Zwiastun 👇

Red. M.L.

Fot. Kino Helios

Helios

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy