1 maja rusza sezon w Porcie Rzecznym MOSiR Łomża


1 maja rusza sezon w Porcie Rzecznym MOSiR Łomża

Port Łomża przyciąga wspaniałymi widokami na rzekę Narew i ofertą wodnych atrakcji. Inauguracja nowego sezonu to dla aktywnych osób okazja do bliższego zapoznania się z wodną turystyką.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje rowery wodne, kajaki, kanadyjki i łodzie wioślarskie. Na terenie Portu funkcjonuje także wypożyczalnia rowerów, w której znajduje się też zestaw do samodzielnej naprawy rowerów. Na ogrodzonym polu kempingowym turyści podróżujący kamperami będą mogli skorzystać z bezpiecznej przystani, sanitariatów i natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu czekają zadaszone miejsca przeznaczone do odpoczynku i bezpłatnego grillowania. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku.

Nowością jest zastosowanie Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie obiektu i przyśpieszy obsługę.

Port rzeczny z wypożyczalnią sprzętu wodnego od 1 maja otwarty będzie 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-21:00.

 

Red. M.L.

Fot. MOSiR Łomża

MOSiR Łomża

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy