Kto kandyduje na burmistrzów w powiatach wysokomazowieckim, zambrowskim, łomżyńskim, kolneńskim i grajewskim

Ciechanowiec

W gminie Ciechanowiec startuje trójka kandydatów:

Aleksandra Łapiak (40 lat, startuje z komitetu KWW ALEKSANDRY ŁAPIAK, członek partii politycznej Suwerenna Polska), 

Andrzej Gaj Sękal (64 lata, startuje z komitetu KWW DLA DOBRA MIASTA I GMINY CIECHANOWIEC, nie należy do partii politycznej)

i obecny burmistrz Eugeniusz Święcki (64 lata, startuje z komitetu KWW ZIEMI CIECHANOWIECKIEJ, nie należy do partii politycznej).

Szepietowo

W gminie Szepietowo startuje jeden kandydat, obecny burmistrz Robert Lucjan Wyszyński(58 lat, startuje z komitetu KWW ROBERTA WYSZYŃSKIEGO, nie należy do partii politycznej).

Czyżew

W gminie Czyżew startuje pięciu kandydatów. Łukasz Kamiński (35 lat, startuje z KWW DLA DOBRA GMINY CZYŻEW, nie należy do partii politycznej),

obecny burmistrz Franciszek Kuczewski (69 lat, startuje z KWW FRANCISZKA KUCZEWSKIEGO, nie należy do partii politycznej),

Sławomir Stanisław Kuropatwa (45 lat, nie należy do partii politycznej),

Wojciech Łuczaj (38 lat, startuje z KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej)

i Paweł Wiśniewski (41 lat, startuje z KWW GMINY CZYŻEW, nie należy do partii politycznej).

W Wysokiem Mazowieckiem startuje dwóch kandydatów.

Wysokie Mazowieckie

Przemysław Alkowski (34 lata, startuje z komitetu  KWW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, nie należy do partii politycznej)

i obecny burmistrz Jarosław Siekierko (61 lat, startuje z komitetu KWW JAROSŁAWA SIEKIERKO, członek partii politycznej PiS).

Zambrów

W powiecie zambrowskim burmistrza wybiorą mieszkańcy miasta Zambrów

W Zambrowie startuje trzech kandydatów. Sławomir Baran (50 lat, startuje z KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050, członek partii politycznej PSL),

obecny burmistrz Kazimierz Jan Dąbrowski (75 lat, startuje z KWW ZAMBRÓW RAZEM, nie należy do partii politycznej)

i Andrzej Mioduszewski (54 lata, startuje z KWW NOWOCZESNOŚĆ I ROZWÓJ, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość).

Nowogród 

W gminie Nowogród startuje trzech kandydatów. Marek Bączek (47 lat, startuje z KWW NOWOGRÓD NASZYCH MARZEŃ, nie należy do partii politycznej), obecny burmistrz Grzegorz Andrzej Palka (39 lat, startuje z KWW „RAZEM DLA DOBRA WSZYSTKICH”, nie należy do partii politycznej) i Karol Zbigniew Wyszyński (43 lata, startuje z KWW KAROLA WYSZYŃSKIEGO, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość).

Jedwabne

W gminie Jedwabne startuje jeden kandydat – obecny burmistrz Adam Mariusz Niebrzydowski (48 lat, startuje z komitetu KW PRAWO I SPRAWIELIWOŚĆ, członek partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość).

 

Stawiski 

W gminie Stawiski startuje jedna kandydatka – obecna burmistrz Agnieszka Rutkowska (44 lata, startuje z komitetu KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej).

Kolno

W Kolnie startuje trójka kandydatów. Obecny burmistrz Andrzej Duda (63 lata, startuje z komitetu KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość),

Tomasz Łazicki (54 lata, startuje z komitetu KWW NIEZALEŻNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA, nie należy do partii politycznej)

i Monika Stachelska (36 lat, startuje z komitetu KWW MONIKI STACHELSKIEJ, nie należy do partii politycznej).

 

Szczuczyn

W gminie Szczuczyn startuje dwójka kandydatów. Małgorzata Karwowska (60 lat, startuje z komitetu KWW GŁOS MIESZKAŃCÓW, nie należy do partii politycznej)

i Marcin Wileńsk (39 lat, startuje z komitetu KWW SZCZUCZYN 2030, nie należy do partii politycznej).

Obecny burmistrz Artur Kuczyński nie startuje.

Rajgród

W gminie Rajgród startuje dwóch kandydatów. Adrian Arasimowicz (38 lat, startuje z komitetu KWW MASZ WYBÓR W RAJGRODZIE, członek partii politycznej: Nowoczesna)

i obecny burmistrz Ireneusz Gliniecki (59 lat, startuje z komitetu KWW IRENEUSZA GLINIECKIEGO, nie należy do partii politycznej).

Grajewo

W Grajewie startuje czwórka kandydatów:

Maciej Paweł Bednarko (44 lata, startuje z komitetu KWW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO, nie należy do partii politycznej),

Barbara Ciszewska (56 lat, startuje z komitetu KW STOWARZYSZENIE „NASZA PRZYSZŁOŚĆ GRAJEWO”, nie należy do partii politycznej),

obecny burmistrz Dariusz Latarowski (55 lat, startuje z komitetu KWW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE, nie należy do partii politycznej)

i Marcin Rutkowski (39 lat, startuje z komitetu KKW KOALICJA OBYWATELSKA, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP).

 

Red. OKO

Fot. Archiwum Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy