Białystok. Utrudnienia od 1.10 w związku z remontami ulic

Od 1 października od godz. 6:00 do 10 października do godz. 7:00 w związku z planowanymi remontami nawierzchni wystąpią utrudnienia w ruchu na następujących ulicach:

  • Lipowej, na odcinku od ul. Grochowej do ul. Nowy Świat, z ruchu zostanie wyłączony pas jezdni do jazdy w kierunku ul. Rynek Kościuszki.

Na czas prowadzonych robót obowiązywał będzie objazd ulicami: Grochową, K. Kalinowskiego, Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Wł. Liniarskiego. Ruch w kierunku wiaduktu w ciągu ul. J. H. Dąbrowskiego, odbywał się będzie bez zmian.

  • Grochowej, na odcinku od ul. K. Kalinowskiego do ul. Lipowej zostanie wyłączony z ruchu pas jezdni do jazdy w kierunku ul. Częstochowskiej.

Na czas prowadzonych robót obowiązywał będzie objazd ulicami: K. Kalinowskiego, Krakowską, Lipową. Ruch w kierunku ul. K. Kalinowskiego odbywał się będzie bez zmian.

Powyższe utrudnienia związane są z remontem nawierzchni, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa i komfortu jazdy dla ruchu kołowego na ul. Lipowej i ul. Grochowej.

Red. OKO

Fot. Podlaskie 24.pl

UM w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy