Dobra passa Kalibra trwa!

Zaledwie kilka dni temu wspominaliśmy o sukcesach białostockiego Klubu Strzeleckiego Kaliber na Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich w Zielonej Górze i życzyliśmy dalszych sukcesów. Na spełnienie życzeń nie trzeba było długo czekać! W miniony weekend zawodnicy rywalizowali w ramach Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym we Wrocławiu. Znów zawodnicy Kalibra mają się czym pochwalić!

Sukcesów ciąg dalszy

Reprezentantka białostockiego klubu – Aleksandra Szutko wywalczyła srebrny medal w konkurencji karabin sportowy 3×40. Zawodnicza Kalibra weszła do finału z najlepszym wynikiem, a do najcenniejszego krążka zabrakło jej zaledwie 0,1 punktu. Wcześniej Szutko zdobyła także srebrny medal w karabinie pneumatycznym rozgrywanym jako Grand Prix. Na wyróżnienie zasługują także inni zawodnicy białostockiego klubu. Wśród nich należy wymienić Kacpra Jurasza, który zajął 8. miejsce w konkurencji pistolet szybkostrzelny. Także Paweł Porwisiak wykazał się niezłą formą. Był 11. w karabinie dowolnym 3×40. W tej samej konkurencji Michał Chojnowski – najlepszy junior młodszy KS Kaliber, był 15.

Komentarz: Niezmiennie życzymy zawodnikom dalszych sukcesów!