WOSiR Szelment rozpoczął sezon letni

Letnie atrakcje w WOSiR Szelment

Mieszkańcy regionu chętnie korzystają z atrakcji przygotowanych w tym roku przez WOSiR Szelment.

W swojej ofercie ośrodek nad Jeziorem Szelment Wielki posiada wypożyczalnię sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych, czarter katamarana, a także dmuchany tor przeszkód na wodzie. Dostępny jest także wakeboard, czyli pływanie po powierzchni wody na desce. Miłośnicy sportów wodnych mają do dyspozycji kilometrowy tor. Mogą także wypożyczyć kajak, rowerek wodny lub deskę sub.

W każdy weekend, w godzinach 11-13, można skorzystać z rejsu katamaranem ze sternikiem. Przez cały tydzień jest możliwość czarteru sprzętu bez uprawnień. Nowością są dodatkowe przeszkody składające się na tor w parku wodnym. Kładka równoważnia, pływający most, zjeżdżalnia, a także trampolina i huśtawka na linie to tylko niektóre jego elementy.

– Jest świetna pogoda, co zachęca ludzi do odwiedzenia naszego ośrodka. Największą popularnością cieszy się katamaran oraz dmuchany tor przeszkód na wodzie. Jest pod nadzorem ratownika i kamer. To świetna zabawa dla dzieci, ale także dla dorosłych ­– zachęcał Daniel Racis, prezes WOSiR Szelment.

Dodał, że w tym roku otworzona została także nowa plaża ze złocistym piaskiem, wyposażona w parasole.

Tym, którzy stronią od wody, Szelment przygotował atrakcję na świeżym powietrzu

Wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas, mogą spróbować swoich sił w paintballu. To doskonała propozycja dla całej rodziny.

W każdy weekend odwiedzający będą mogli liczyć na dawkę dobrej muzyki na żywo.

A ci, którym jeden dzień odpoczynku to za mało, mogą skorzystać z bazy noclegowej. Jednak najbliższy wolny termin przypada na wrzesień.

Red. M.L.

Fot. WOSiR Szelment

a podst. WOSiR Szelment i Wrót Podlasia

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy