Dzień Kobiet w cieniu kampanii wyborczej

Dzień Kobiet kandydaci w wyborach samorządowych wykorzystują do kampanii wyborczej. Chcą zyskać poparcie kobiet.

 

.,,Z okazji Dnia Kobiet kandydat na Prezydenta Białegostoku Henryk Dębowski od samego rana przemierza z kwiatami białostockie ulice. Był już na Targowisku Miejskim przy ulicy Kawaleryjskiej i na Osiedlu Nowe Miasto. Wspólnie z kandydatami do Rady Miasta z list Prawa i Sprawiedliwości składa paniom najserdeczniejsze życzenia „- piszą do nas, że sztabu Henryka Dębowskiego.

 

Ale i Prezydent Truskolaski nie jest gorszy.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim białostoczankom życzę, aby w Waszym życiu było jak najwięcej chwil, w których czujecie dumę z tego, co osiągnęłyście. Bądźcie szczęśliwe i spełnione. A ten wyjątkowy dzień niech przyniesie Paniom mnóstwo dobrych emocji i przypomni, że dla bliskich jesteście najważniejsze. I nie zapominajcie dbać o swoje zdrowie. Wszystkiego, co najlepsze!– pisze na oficjalnej stronie miasta Tadeusz Truskolaski.

W przeddzień kobiecego święta spotkał się i zapozował ze swoimi urzędniczkami. Przy okazji poinformował:

W Urzędzie Miejskim w Białymstoku 69 procent kierowniczych stanowisk zajmują kobiety. 

W Urzędzie Miejskim w Białymstoku zatrudnionych jest obecnie 1229 osób, w tym 918 kobiet (75 proc.) i 311 mężczyzn (25 proc.). Także na stanowiskach kierowniczych w białostockim urzędzie dominują kobiety. Dyrektorem lub zastępcą dyrektora jest 49 mężczyzn (31 proc.) i aż 107 kobiet (69 proc.).

Co ciekawe obaj panowie rozdawali żółte tulipany. To podobno jak głosi słynna piosenka zwiastuny rozstania. Ciekawe czy z kim się wkrótce rozstaniemy?

 

Red. OKO

Fot. Urząd Miejski w Białymstoku/ sztab wyborczy Henryka Dębowskiego

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy