16 lutego utrudnienia komunikacyjne w Łomży

Łomżyński magistrat wydał komunikat związany z jutrzejszym utrudnieniem w mieście

W związku z planowaną w dniu 16 lutego 2024 r. w godz. 10:00-15:00 blokadą drogi nr 61 i 63 w Marianowie przez NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” łomżyński magistrat informuje, że należy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych również w Łomży.

Szczególnie na paraliż komunikacyjny narażone są ulice: Al. Legionów, gen. Sikorskiego, Wojska Polskiego i Zjazd. W związku z powyższym zmiany w funkcjonowaniu dotkną komunikację miejską.

Od godz. 9:00 do godz. 16:00 linia numer 1 MPK będzie kursowała jedynie do Ronda Kościuszki. Należy także spodziewać się opóźnień na większości pozostałych linii, a także ewentualnego przerwania przez kierowcę danego kursu w przypadku stwierdzenia braku możliwości jego dalszego kontynuowania.

Pomimo, iż Policja zamierza kierować tranzytowy ruch ciężarowy tak, by omijał on Łomżę, to należy liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w przemieszczaniu się po mieście również samochodami osobowymi.

Wobec powyższego łomżyński magistrat prosi o cierpliwość i wyrozumiałość, a w miarę możliwości także przeorganizowanie swojego tradycyjnego sposobu dotarcia do pracy, szkoły, itp.

Red. M. L.

Fot. arch. Podlaskie24.pl

Urząd Miejski w Łomży

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy