Białystok. 19 maja Piknik z Psem w ogrodach Pałacu Branickich

Wolontariat Schroniska dla Zwierząt „Dolina Dolistówki” w Białymstoku organizuje Majówkę z psami

Wiosna to czas, gdy warto opuścić progi Doliny, odświeżyć nieco futerko i czterema łapami powędrować przed siebie w poszukiwaniu przygód i przyjaciół. Może to nie będzie wędrówka nad morze, może i nie w góry, ale za to z powiewem historii i pełna klasycznego piękna – w gościnne ogrody Pałacu Branickich!

Właśnie tam wolontariusze białostockiego schroniska dla zwierząt zapraszają mieszkańców Białegostoku na Piknik z Psem. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 maja, w godz. 10.30 -14.

– Piknik będzie pierwszą okazją w tym roku,  by spotkać nas, wolontariuszy oraz psy w centrum miasta. Maj i piękna pogoda, jaka planowana jest na niedzielę, zachęca do wyjścia z domu i spędzenia tego czasu na świeżym powietrzu! Dlaczego nie w towarzystwie psów? Nasz piknik będzie świetną okazją do poznania kilkunastu psów i rozmowy z wolontariuszami! – mówi jedna z organizatorek pikniku, wolontariuszka Anna Andraka.

W ramach pikniku zostanie też rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Psyjaciel jak z obrazka”.

Była to druga edycja konkursu, a zadaniem jego uczestników i uczestniczek było narysowanie wybranego psa, który mieszka w „Dolinie Dolistówki” W tym roku nadesłano ponad 160 prac!

Zachęcamy do wspólnego spędzenia niedzieli! Jeśli chcielibyście przynieść coś naszym podopiecznym, to prosimy o pipety zabezpieczające od kleszczy oraz specjalistyczną karmę – dodaje koordynatorka główna wolontariatu
Renata Sawczuk.

Red. M. L.

Wolontariat Schroniska dla Zwierząt „Dolina Dolistówki” w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy