Białystok. Otwarcie Biura Poselskiego Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Frankowskiego


Poseł do Parlamentu Europejskiego Tomasz Frankowski w stolicy regionu oficjalnie otworzył (09.09.) pierwsze biuro poselskie. Gabinet mieści się przy ul. Warszawskiej 38 w Białymstoku.

 

Biuro będzie otwarte w godz. 9-15. Szczegółowe informacje dostępne są stronie internetowej europosła.

„Rozpoczynamy działalność w Białymstoku. Także w tym miesiącu planujemy otworzyć biuro w Olsztynie, w Łomży oraz w Ełku. Jest to czasochłonne, żeby to wszystko pospinać, natomiast mam nadzieję, że z końcem września wszystkie biura będą funkcjonowały jak należy – powiedział Tomasz Frankowski. Zapraszam wszystkich mieszkańców Białegostoku, okolic, i całego województwa podlaskiego oraz  warmińsko – mazurskiego do kontaktów z nami poprzez stronę internetową, poprzez telefon. Moja dwójka współpracowników białostockich – pani Urszula i pan Marcin, są do państwa dyspozycji” – dodał europoseł.

 

Tomasz Frankowski podkreślił, że praca w Parlamencie Europejskim jest zobowiązująca.

 

„Praktycznie w każdy wtorek i czwartek jestem w Brukseli. Najczęściej będę mógł przebywać osobiście w biurze w poniedziałki i piątki” – dodał.

 

 

 

 

” Dla dobrej reprezentacji regionu, dla dobrego reprezentowania mieszkańców my potrzebujemy trzech poziomów aktywności: lokalnego, czyli samorządowego, sejmowego – senackiego, czyli krajowego, i brukselskiego, czyli europejskiego. I można powiedzieć, tak jak żeśmy obiecywali jako Platforma Obywatelska w kampanii do Parlamentu Europejskiego, że warto aby Białystok miał aktywnego europosła, bo od jego aktywności będą zależały także programy rozwojowe dla naszego miasta, dla naszych mieszkańców- mówił na konferencji poseł Platformy Obywatelskiej Robert Tyszkiewicz.

 

Tomasz Frankowski to były piłkarz Jagiellonii Białystok i reprezentacji Polski. W Parlamencie Europejskim pracuje w komisji kultury i edukacji. Pełni funkcję wicekoordynatora. Należy również do podgrupy sportowej. Jest także zastępcą dwóch europosłanek (Magdaleny Adamowicz i Elżbiety Łukacijewskiej) w komisji transportu i turystyki.

 

 

 

 

Zobacz także: Tomasz Frankowski najbogatszy Polak w PE

 

Red. Monika Lenczewska

Fot. Monika Lenczewska/Podlaskie24.pl

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz

Panie Tomaszu,gdzie się Pan władował ? Pan,taki patriota,wielokrotny reprezentant Polski,popiera Pan tych wszystkich szkodników ?

Partnerzy