Budowa wiaty dla jałówek i zbiory kukurydzy u Tomka i Moniki z Pokaniewa

Co słychać u Tomka i Moniki Cieślików z Pokaniewa?

Gospodarze jak zwykle ciężko pracują na swój byt. Po zbiorach kukurydzy i słonecznika przyszedł czas na budówę. Jesienny czas gospodarze wykorzystują na zbudowanie wiaty dla jałówek.

Jak już wiecie u nas nie ma nudy, zawsze się coś dzieje. Braknie nam czasu na podzielenie się tym z Wami. Na przestrzeni lata i jesieni udało się nam rozbudować trochę gospodarstwo. Ciężko nazwać to budowlą, ale pojeździliśmy, popytaliśmy i stwierdziliśmy że to rozwiązanie dla nas. Bardzo mobilne i wielofunkcyjne. U nas to wiata do dokarmiania i schronienie dla naszych jałówek brykających po łące. A wy jak dbacie o komfort podczas wypasu?- pytają fanów na swoim profilu Tomek i Monika z Pokaniewa.

Tomek i Monika Cieślikowie znani są z programu Focus TV Rolnicy.Podlasie. Są młodym małżeństwem z dziećmi. Gospodarują w powiecie siemiatyckim,  w gminie Milejczyce. Pokaniewo leży nad rzeką Nurczyk. Sympatię widzów zyskali przede wszystkim tym, że są w sobie zakochani, dbają o rodzinę i swoje zwierzęta i …bardzo się starają.

W tym roku żniwa się nam trochę przedłużyły. Doszła nam jedna uprawa słonecznik i pierwszy raz od 4 lat udało się pozostawić trochę kukurydzy na ziarno. Mieliśmy złoty potok przed obora. Widok cieszył bardzo oczy, nasze zwierzaki będą miały wyżerkę- informują o swoich zbiorach rolnicy z Pokaniewa. 

Gospodarstwo zajmujące się produkcją wysokiej jakości mleka. Oferuje również na sprzedaż buhaje hodowlane o wysokim GTPI. Pełni usługi zbioru sianokiszonki.- tak przedstawiają się na Facebooku.

Array

Red. OKO

Fot. Monika i Tomek Cieślik Pokaniewo Złote Jabłko Facebook

Monika i Tomek Cieślik Pokaniewo Złote Jabłko Facebook

5 3 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy