Choroszcz rozświetlona świątecznymi iluminacjami


Choinka na Rynku 11 Listopada w Choroszczy, okrągła bombka na placu dr. Z. Brodowicza, wesoły bałwan na Bulwarach – to stali bywalcy choroszczańskiej przestrzeni miejskiej, którzy kolejny już rok rozświetlają Choroszcz na święta

W tym roku feerię świątecznych iluminacji w Choroszczy wzbogaciły kolejne eleganckie dekoracje, świątecznie uzupełniając istniejące oświetlenie uliczne. 

Ciepła i chłodna biel, głęboka zieleń, granat i złoto – to barwy, które można zobaczyć w rozświetlonej właśnie przedświątecznej Choroszczy. O ile jednak elegancka choinka, okrągła bombka, a także wesoły bałwan są już dobrze znani, warto dodać, że w tym roku główne choroszczańskie arterie miejskie wzbogaciły się o nowe dekoracje świąteczne ozdabiające słupy i lampy uliczne. 32 sztuki nowych iluminacji zawisło obok choinki na Rynku 11 Listopada, obok bombki na Placu dr. Z. Borowicza, a także nowe bajkowe dekoracje upiększają ulicę Powstania Styczniowego.

– Zachęcamy, by nie zwlekać i osobiście obejrzeć przedświąteczne świetlne dekoracje uliczne Choroszczy, zwłaszcza w lekko mroźne popołudnie czy wczesny wieczór – mówi Urszula Glińska rzecznik prasowy burmistrza Choroszczy. – Mamy nadzieje, że się Państwu podoba? A dodajmy: Choroszcz w tym względzie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! – dodaje rzeczniczka.

 

ZOBACZ TEŻ:

 

Red. M.L.

Fot. UM Choroszcz

Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy