Drugi zakażony na Podlasiu pokonał koronawirusa! Syn pacjenta zero ma wynik negatywny w teście na COVID-19

Kolejny wyleczony w województwie podlaskim! Jak pisze sam „pacjent zero” na swoim profilu Facebookowym – jego syn pokonał koronawirusa i ma się już dobrze. Co więcej, obaj proponują pomoc innym.

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w naszym województwie – liderze zespołu Batushka z Sobolewa, a po piętnastu dniach mężczyzna już był wyleczony. Dokładnie 1 kwietnia zrobiono mu ostatni test, który dał wynik negatywny.

Zaraz po tym, jak potwierdzono chorobę u muzyka, chorym okazał się być także jego syn. 20 marca u dziecka potwierdzono chorobę.

Jednak 6 kwietnia, podlaski pacjent zero opublikował post na Facebooku. Pisze w nim, że jego syn również jest już zdrowy. Ponadto zadeklarowali pomoc dotkniętym przez epidemię.


„Me and Edgar got rid of the virus, so if someone needed to buy food or anything in quarantine, we are happy to help – Obaj pokonaliśmy wirusa. Jeśli trzeba pomóc, np. w zakupach podczas kwarantanny, to dawajcie znać” – pisze muzyk na profilu, na którym wcześniej relacjonował przebieg kwarantanny. Umieścił też zdjęcie z wyzdrowiałym synkiem. Obserwujący jego profil polubili tę wiadomość już ponad 1000 razy.

Jak podaje Podlaski Urząd Wojewódzki, to już piąta osoba w województwie podlaskim, której udało się wyzdrowieć.

 

 

Red. Kamil Dąbrowski

Fot. Pexels

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy