Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP do Michałowa

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. W tym roku Orkiestra gra dla Okulistyki Dziecięcej – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Także w Michałowie został zarejestrowany sztab WOŚP. Do Michałowa zaprasza Jurek Owsiak (link poniżej). Tu ciągle funkcjonuje założony przez WOŚP punk humanitarny.

– Wszystko, co będzie się działo w Michałowie, będzie w transmisji na cały świat – zapowiada Jurek Owsiak, co oznacza relacje na żywo w TVN.

A jaki jest program 30. Finału WOŚP w Michałowie?

Imprezy w Michałowie zaczynają się już w sobotę, 29 stycznia. O godz. 9.00 odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Michałowie turniej siatkówki o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej.

Natomiast w niedzielę już o 9.00 rozpoczną się zawody pływackie na pływalni „Na Fali”, które organizuje MOSiR Michałowo.

W Centrum Produktu Lokalnego w Sokolu:

godz. 10.00 – 14.00 otwarta pracownia ceramiczna i kiermasz artystyczno-kulinarny

godz. 11.00 – turniej szachowy

godz. 11.00 – warsztat toreb płóciennych WOŚP


godz. 14.00 – występ zespołu flamenco „Rosa Tardia”

W Gminnym Ośrodku Kultury w Michałowie:

Godz. 14.00 – kiermasz WOŚP


Godz. 15.00 – licytacje (m.in. będzie można wylicytować kolację z burmistrzem Markiem Nazarko) i koncerty; wystąpią: Szeptucha, Schody, Yuos, Obraz Kontrolny, Prymaki, Jobery.

W PFDF przy ul. Fabrycznej 33 o godz. 20.00 – monodram „Szukam przyjaciela” w wykonaniu Patryka Ołdziejewskiego, przy wstępie dowolny datek do puszki WOŚP.

Na zakończenie, o godz. 20.00 – zielone „Światełko do nieba” z Michałowa (plac za GOK).

Red. M.L.

Zespół Promocji Michałowa

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy