Kolejne ludzkie zwłoki znaleziono w Puszczy Białowieskiej

Kolejne ludzkie szczątki znaleziono w Puszczy Białowieskiej przy polsko-białoruskiej granicy

Policja na razie nie informuje o szczegółach. Podaje jedynie, że przed południem dostała sygnał o szczątkach znalezionych w okolicach miejscowości Stare Masiewo w gminie Narewka.

Podlaska Policja: Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w związku z odnalezieniem szczątek ludzkich w rejonie miejscowości Stare Masiewo w gminie Narewka.
Zgłoszenie o ich znalezieniu otrzymaliśmy o 11:20.

Kilka dni temu, także w gminie Narewka, w rezerwacie ścisłym Białowieskiego Parku Narodowego znaleziono ciało mężczyzny. Śledczy poinformowali, że to prawdopodobnie zwłoki migranta, który przekroczył granicę z Białorusią.

Wszystkie sprawy związane z wyjaśnianiem okoliczności śmierci migrantów przy polsko-białoruskiej granicy trafiają do Prokuratury Okręgowej w Suwałkach. Tak zdecydowała Prokuratura Regionalna w Białymstoku jesienią 2021 roku, gdy zaczął się kryzys migracyjny na granicy.

Sprawy dotyczące śmierci migrantów są łączone i przekazywane do prowadzenia przez Prokuraturę Okręgową w Suwałkach. Tam prowadzone są obecnie dwa główne śledztwa, które dotyczą łącznie około 20 przypadków śmierci.Array

Red. M.L.

Fot. zdjęcie ilustracyjne / arch. Podlaskie 24.pl

Podlaska Policja

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy