Łomża. Magistrat ostrzega przed paraliżem komunikacyjnym w związku z protestem rolników

Urząd Miejski w Łomży wydał komunikat w którym ostrzega przed paraliżem komunikacyjnym:

W związku z planowaną w dniu 9 lutego 2024 r. w godz. 10:00-15:00 blokadą drogi nr 61 i 63 w Marianowie przez NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” informujemy, że należy spodziewać się znaczących utrudnień komunikacyjnych również w Łomży. Szczególnie na paraliż komunikacyjny narażone są ulice: Al. Legionów, gen. Sikorskiego, Wojska Polskiego i Zjazd. W związku z powyższym zmiany w funkcjonowaniu dotkną komunikację miejską.

Od godz. 9:00 do godz. 16:00 linia numer 1 MPK będzie kursowała jedynie do Ronda Kościuszki. Należy także spodziewać się opóźnień na większości pozostałych linii, a także przerwania przez kierowcę danego kursu w przypadku stwierdzenia braku możliwości jego dalszego kontynuowania.

Pomimo, iż Policja zamierza kierować tranzytowy ruch ciężarowy tak, by omijał on Łomżę, to należy liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w przemieszczaniu się po mieście również samochodami osobowymi. Wobec powyższego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, a w miarę możliwości także przeorganizowanie swojego tradycyjnego sposobu dotarcia do pracy, szkoły, itp. – ostrzega łomżyński magistrat. 

Red. OKO

Fot. Archiwum Podlaskie24.pl

UM w Łomży

0 0 votes
Article Rating
  • Lider nowy

Powiązane artykuły:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Partnerzy